detonacja definicja
Słownik Detonacja definicja. Czym jest gazów, wystrzałom, pękaniu ogromnych mas jakiejś substancji.

Czy przydatne?

Definicja Detonacja

Co oznacza DETONACJA: 1. huk towarzyszący eksplozji pocisków, nagromadzonych gazów, wystrzałom, pękaniu ogromnych mas jakiejś substancji i tym podobne; 2. chemiczna reakcja wybuchowa przebiegająca z bardzo sporą prędkością liniową, której towarzyszy gwałtowny przyrost ciśnienia i mocne działanie kruszące; 3. nadmiernie szybkie spalanie się paliwa w cylindrze silnika połączone z eksplozją

Czym jest Detonacja znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Dłutować:
Słownik dłutem drewno, kamień, metal i tym podobne; obrabiać metale skrawaniem na dłutownicach; 2. usuwać ząb dzięki dłuta dentystycznego; 3. wzruszać rolę w międzyrzędziach na głębokość 20 do 25 cm detonacja.
Co znaczy Delikwent:
Słownik 1. człowiek sądzony za przestępstwo, winowajca oczekujący kary; 2. z pobłażaniem o kimś, kto jest od kogoś zależny, na przykład o interesancie, kliencie detonacja.
Co znaczy Dyscyplina:
Słownik się regulaminom regulującym relacje wewnętrzne danej ekipy ludzi; 2. dział, gałąź edukacji albo techniki; tematyka wiedzy; 3. dawniej krótki bat o kilku rzemieniach wykorzystywany do wymierzania detonacja.
Co znaczy Drapacz:
Słownik wielopiętrowy gmach; 2. narzędzie wykorzystywane do kruszenia brył, spulchniania górnej warstwy gleby i niszczenia chwastów; 3. mała kotwica z czterema wygiętymi łapami ustawionymi na krzyż detonacja.
Co znaczy Deflektor:
Słownik komina albo kanału wentylacyjnego, wykorzystywana do wzmożenia ciągu; 2. w maszynach i urządzeniach: odpowiednio ukształtowany obiekt z blachy zmieniający kierunek przepływu płynu albo gazu, w celu detonacja.
  • Dodano:
  • Autor: