dominować definicja
Słownik Dominować definicja. Czym jest 1. przeważać, górować nad czymś; 2. skończyć zakładanie min.

Czy przydatne?

Definicja Dominować

Co oznacza DOMINOWAĆ: 1. przeważać, górować nad czymś; 2. skończyć zakładanie min

Czym jest Dominować znaczenie w Słownik wyrazy D .

Co znaczy Drachma:
Słownik rozpowszechniona w starożytnej Grecji w krajach Azji Zach. i w Kartaginie, aktualnie jednostka monetarna w Grecji równa stu leptom; 2. jednostka masy albo objętości w angielskich i amerykańskich dominować.
Co znaczy Derywacja:
Słownik wyrazów pochodnych od innych, podstawowych; 2. przemieszczanie się statku powietrznego w kierunku poprzecznym do wyznaczonej trasy pod wpływem wiatru, określane liczbowo kątem znoszenia; 3. w dominować.
Co znaczy Dyscyplina:
Słownik się regulaminom regulującym relacje wewnętrzne danej ekipy ludzi; 2. dział, gałąź edukacji albo techniki; tematyka wiedzy; 3. dawniej krótki bat o kilku rzemieniach wykorzystywany do wymierzania dominować.
Co znaczy Dryf:
Słownik płynącej na powierzchni mórz lub bloków kontynentalnych pływających na półplastycznym podłożu magmowym; 2. zbaczanie statku wodnego z linii kursu pod wpływem wiatru, prądu morskiego itp dominować.
Co znaczy Dysk:
Słownik 1. krążek drewniany okuty metalem stosowany w sporcie do rzutów w dal; 2. chrząstka międzykręgowa łącząca dwa sąsiednie trzony kręgów kręgosłupa; 3. obiekt konstrukcyjny w formie tarczy okrągłej dominować.
  • Dodano:
  • Autor: