ekspedycja definicja
Słownik EKSPEDYCJA definicja. Czym jest niektórych instytucjach zajmujący się przyjmowaniem i.

Czy przydatne?

Definicja Ekspedycja

Co oznacza EKSPEDYCJA: 1. wyprawa zorganizowana w określonym celu; 2. dział w niektórych instytucjach zajmujący się przyjmowaniem i wysyłaniem towarów, papierów urzędowych, pism i tym podobne; 3. wysyłanie, wyprawianie kogoś albo czegoś na miejsce przeznaczenia

Czym jest Ekspedycja znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Ekspozycja:
Słownik pokaz, sposób wystawienia czegoś; 2. położenie, usytuowanie czegoś, szczególnie terenu, budynku i tym podobne, w relacji do stron świata; 3. poddawanie materiału światłoczułego działaniu światła w ekspedycja co to jest.
Co znaczy Emanacja:
Słownik 1. promieniowanie, wydzielanie się; 2. nazwa historyczna promieniotwórczego gazu szlachetnego o liczbie atomowej 86 ekspedycja definicja.
Co znaczy Energia:
Słownik umiejętność do intensywnego działania jako właściwość człowieka; 2. w filozofii greckiej forma, w odróżnieniu do materii jako potencji - to, co jest urzeczywistnione, aktualne, czynne, w ekspedycja co znaczy.
Co znaczy Ekspres:
Słownik 1. pospieszna przesyłka pocztowa; 2. pociąg pospieszny stający tylko na sporych stacjach; 3. urządzenie do kawy ekspedycja słownik.
Co znaczy Egzogeniczny:
Słownik 1. pochodzący z zewnątrz ustroju, pozaustrojowy; 2. przebiegający na powierzchni Ziemi albo blisko niej, spowodowany poprzez czynniki zewnętrzne ekspedycja znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: