ekspedycja definicja
Słownik Ekspedycja definicja. Czym jest niektórych instytucjach zajmujący się przyjmowaniem i.

Czy przydatne?

Definicja Ekspedycja

Co oznacza EKSPEDYCJA: 1. wyprawa zorganizowana w określonym celu; 2. dział w niektórych instytucjach zajmujący się przyjmowaniem i wysyłaniem towarów, papierów urzędowych, pism i tym podobne; 3. wysyłanie, wyprawianie kogoś albo czegoś na miejsce przeznaczenia

Czym jest Ekspedycja znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Ekspozycja:
Słownik pokaz, sposób wystawienia czegoś; 2. położenie, usytuowanie czegoś, szczególnie terenu, budynku i tym podobne, w relacji do stron świata; 3. poddawanie materiału światłoczułego działaniu światła w ekspedycja.
Co znaczy Efemeryda:
Słownik albo zdarzenie nietrwałe, przemijające błyskawicznie i bez śladu; 2. dane dotyczące przebiegu przyszłego zjawiska astronomicznego, na przykład obliczone z góry położenia planet, momenty zaćmień; 3 ekspedycja.
Co znaczy Eparchia:
Słownik 1. w starożytności prowincja albo kolonia grecko rzymska; 2. w kościele greckowschodnim prowincja kościelna, odpowiednik diecezji w Kościele rzymskokatolickim ekspedycja.
Co znaczy Ekstrakcja:
Słownik 1. sposób wyodrębniania ustalonych składników z ich mieszanin dzięki selektywnych rozpuszczalników; 2. wyciąganie, wyrywanie, wyjęcie albo wydobycie, na przykład zęba, soczewki w leczeniu zaćmy ekspedycja.
Co znaczy Ekscentryczność:
Słownik 1. przesadna oryginalność, dziwactwo; 2. odległość ogniska elipsy od jej środka, mimośród ekspedycja.
  • Dodano:
  • Autor: