ekumena definicja
Słownik EKUMENA definicja. Czym jest poprzez człowieka; 2. państwa greckie, region cesarstwa.

Czy przydatne?

Definicja Ekumena

Co oznacza EKUMENA: 1. region stale zamieszkany i wyzyskiwany gospodarczo poprzez człowieka; 2. państwa greckie, region cesarstwa bizantyjskiego

Czym jest Ekumena znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Entropia:
Słownik nieokreśloności, chaotyczności, stopnia nieuporządkowania; 2. w teorii informacji odpowiednik każdego rozkładu prawdopodobieństwa równy średniej wartości (z przeciwnym znakiem) logarytmu funkcji ekumena co to jest.
Co znaczy Eter:
Słownik organiczny, pochodny alkoholi, ciecz lotna, łatwopalna, służąca w lecznictwie, przemyśle, do celów laboratoryjnych i tym podobne; 2. wg poglądów przyjętych w XIX w. wypełniający wszechświat ekumena definicja.
Co znaczy Elita:
Słownik wyróżniająca się albo uprzywilejowana w relacji do reszty społeczeństwa z racji na posiadanie pewnych cech albo dóbr cenionych społecznie; 2. wysoko kwalifikowany materiał nasienny roślin uprawnych ekumena co znaczy.
Co znaczy Eparchia:
Słownik 1. w starożytności prowincja albo kolonia grecko rzymska; 2. w kościele greckowschodnim prowincja kościelna, odpowiednik diecezji w Kościele rzymskokatolickim ekumena słownik.
Co znaczy Ekspozycja:
Słownik pokaz, sposób wystawienia czegoś; 2. położenie, usytuowanie czegoś, szczególnie terenu, budynku i tym podobne, w relacji do stron świata; 3. poddawanie materiału światłoczułego działaniu światła w ekumena znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: