elektron definicja
Słownik Elektron definicja. Czym jest ładunku elektrycznym i masie ok. 1836 razy mniejszej od masy.

Czy przydatne?

Definicja Elektron

Co oznacza ELEKTRON: 1. elementarna cząstka atomu o dodatnim albo ujemnym ładunku elektrycznym i masie ok. 1836 razy mniejszej od masy neutronu albo protonu; 2. stop magnezu z aluminium i cynkiem, o małym ciężarze właściwym i dużej wytrzymałości, służący raczej w konstrukcjach lotniczych

Czym jest Elektron znaczenie w Słownik wyrazy E .

Co znaczy Egzogeniczny:
Słownik 1. pochodzący z zewnątrz ustroju, pozaustrojowy; 2. przebiegający na powierzchni Ziemi albo blisko niej, spowodowany poprzez czynniki zewnętrzne elektron.
Co znaczy Epigraf:
Słownik 1. w starożytnej Grecji i w średniowieczu napis na pomnikach, nagrobkach, rzeźbach; 2. krótki wiersz, zdanie albo urywek utworu literackiego umieszczany poprzez autora najpierw własnego dzieła elektron.
Co znaczy Ekran:
Słownik którą rzutuje się obrazy świetlne; 2. przesłona, tarcza z odpowiedniego materiału, zabezpieczająca człowieka albo przyrząd przed niepożądanym promieniowaniem, zbyt wysoką temperaturą i tym podobne; 3 elektron.
Co znaczy Ekstrakcja:
Słownik 1. sposób wyodrębniania ustalonych składników z ich mieszanin dzięki selektywnych rozpuszczalników; 2. wyciąganie, wyrywanie, wyjęcie albo wydobycie, na przykład zęba, soczewki w leczeniu zaćmy elektron.
Co znaczy Edytor:
Słownik 1. wydawca dzieł drukiem; 2. pracownik naukowy przygotowujący czyjeś dzieło do druku elektron.
  • Dodano:
  • Autor: