kamera definicja
Słownik KAMERA definicja. Czym jest do zdjęć fotograficznych albo filmowych, mieszcząca w sobie.

Czy przydatne?

Definicja Kamera

Co oznacza KAMERA: 1. zamknięte pomieszczenie, pokój, cela; 2. część aparatu do zdjęć fotograficznych albo filmowych, mieszcząca w sobie błonę albo kliszę światłoczułą; 3. aparat fotograficzny albo filmowy; 4. dawniej urząd zarządzający dobrami i dochodami królewskimi

Czym jest Kamera znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kabała:
Słownik z ręki, z liczb, znaków i tym podobne; 2. trudne położenie, kłopoty, tarapaty, zmartwienia; 3. mechanizm teozoficzno filozoficzny w judaizmie średniowiecznym oparty na neoplatońskiej teorii emanacji kamera co to jest.
Co znaczy Kuna:
Słownik drapieżne z rodz. łasicowatych o smukłej budowie, krótkich kończynach i brązowej sierści; 2. dawne narzędzie kary w formie żelaznej obręczy przytwierdzonej do słupa, którą ściskano szyję albo rękę kamera definicja.
Co znaczy Kacerz:
Słownik 1. odstępca od wiary, heretyk; 2. rodzaj sieci do połowu ryb i raków kamera co znaczy.
Co znaczy Krata:
Słownik przeplatające się pręty metalowe wykorzystywane jako ochrona, zamknięcie, przegroda albo ozdoba; 2. wzór geometryczny na tkaninie powstały z krzyżowania się linii tworzących kwadraty albo prostokąty kamera słownik.
Co znaczy Klocek:
Słownik polano; 2. zabawka dziecięca w formie drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w introligatorstwie kilka książek wspólnie oprawionych; 4. jeden z kilku wałeczków, na które kamera znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: