kaptur definicja
Słownik Kaptur definicja. Czym jest ochrona przed deszczem albo śniegiem, regularnie połączone z.

Czy przydatne?

Definicja Kaptur

Co oznacza KAPTUR: 1. nakrycie głowy w kształcie stożka noszone zazwyczaj jako ochrona przed deszczem albo śniegiem, regularnie połączone z płaszczem, peleryną, skafandrem i tym podobne; 2. zasłona nakładana na głowę ptaków używanych do łowów; 3. dawniej konfederacja zawiązywana po śmierci króla na czas bezkrólewia, mająca na celu obronę praw warstw uprzywilejowanych i utrzymanie porządku w państwie

Czym jest Kaptur znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kurs:
Słownik wyznaczonego punktu, po wyznaczonej trasie, przebyta poprzez pojazd w szczególności wynajmowany, rzadziej poprzez posłańca; 2. kierunek posuwania się statku, samolotu, trasa; 3. kąt zawarty pomiędzy kaptur.
Co znaczy Komenda:
Słownik 1. rozkaz podjęcia albo zaprzestania jakiejś czynności wydawany poprzez na przykład dowódcę w wojsku; 2. dowództwo niektórych jednostek wojskowych, policyjnych i in kaptur.
Co znaczy Kwietyzm:
Słownik relacja ds. życiowych, obojętne zdanie się na bieg wydarzeń, brak aktywności; 2. mistyczna doktryna religijno etyczna sformułowana poprzez hiszpańskiego teologa katolickiego uznająca za podstawę kaptur.
Co znaczy Kadet:
Słownik 1. wychowanek szkoły wojskowej; 2. członek partii konstytucyjno demokratycznej w Rosji przedrewolucyjnej kaptur.
Co znaczy Kawaleria:
Słownik 1. jazda, konnica, wojsko konne; 2. kawalerowie - młodzież męska kaptur.
  • Dodano:
  • Autor: