klocek definicja
Słownik Klocek definicja. Czym jest drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w.

Czy przydatne?

Definicja Klocek

Co oznacza KLOCEK: 1. mały kloc, pniak, polano; 2. zabawka dziecięca w formie drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w introligatorstwie kilka książek wspólnie oprawionych; 4. jeden z kilku wałeczków, na które nawinięte są nici do robienia koronek; 5. deska, płyta drewniana z wyrytym na niej rysunkiem powleczonym farbą, przeznaczonym do odbijania go na papierze, tkaninach i tym podobne; 6. obiekt hamulca ciernego, który w trakcie hamowania naciska na tarczę hamulca albo koło pojazdu

Czym jest Klocek znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kapciuszek:
Słownik 1. pantofel domowy; 2. woreczek na tytoń na guziku z nieodzowną przetyczką z mosiężnego drutu do drewnianej fajeczki klocek.
Co znaczy Kupić:
Słownik 1. dostać co, nabyć co za kapitał; 2. skupiać, gromadzić wokół siebie, na przykład ludzi klocek.
Co znaczy Korek:
Słownik okrywająca starsze łodygi (pnie), korzenie i bulwy, produkowana poprzez miazgę korkotwórczą; 2. masa korkowa, surowiec uzyskiwany z kory niektórych roślin drzewiastych odznaczający się wybitnymi klocek.
Co znaczy Krem:
Słownik pozyskiwana z żółtek utartych z cukrem, ubitego białka, żelatyny, ubitej śmietanki z dodatkami; 2. preparat kosmetyczny w formie maści do pielęgnowania skóry, wyrabiany z tłuszczów, wonnych olejków klocek.
Co znaczy Kopuła:
Słownik zamknięte w kształcie czaszy, wznoszone nad pomieszczeniami o planie centralnym; 2. wzniesienie na powierzchni ziemi, o stromych stokach i zaokrąglonym wierzchołku, powstałe w konsekwencji wypływu i klocek.
  • Dodano:
  • Autor: