klocek definicja
Słownik Klocek definicja. Czym jest drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w.

Czy przydatne?

Definicja Klocek

Co oznacza KLOCEK: 1. mały kloc, pniak, polano; 2. zabawka dziecięca w formie drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w introligatorstwie kilka książek wspólnie oprawionych; 4. jeden z kilku wałeczków, na które nawinięte są nici do robienia koronek; 5. deska, płyta drewniana z wyrytym na niej rysunkiem powleczonym farbą, przeznaczonym do odbijania go na papierze, tkaninach i tym podobne; 6. obiekt hamulca ciernego, który w trakcie hamowania naciska na tarczę hamulca albo koło pojazdu

Czym jest Klocek znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kuna:
Słownik drapieżne z rodz. łasicowatych o smukłej budowie, krótkich kończynach i brązowej sierści; 2. dawne narzędzie kary w formie żelaznej obręczy przytwierdzonej do słupa, którą ściskano szyję albo rękę klocek.
Co znaczy Krzyż:
Słownik kształcie dwóch przecinających się linii prostych; 2. godło chrześcijaństwa (jako narzędzie męki Jezusa); 3. obrzędowy ruch ręką realizowany w modlitwie lub w geście błogosławieństwa; 4. odznaczenie klocek.
Co znaczy Kwietyzm:
Słownik relacja ds. życiowych, obojętne zdanie się na bieg wydarzeń, brak aktywności; 2. mistyczna doktryna religijno etyczna sformułowana poprzez hiszpańskiego teologa katolickiego uznająca za podstawę klocek.
Co znaczy Kurzysko:
Słownik kurze, ptaku domowym; 2. drobiny piasku, pył; 3. ognisko silnie dymiące, zapalone w sadzie dla ochrony przed wiosennymi przymrozkami; 4. rozżarzone próchno wykorzystywane do okurzania pszczół klocek.
Co znaczy Katastrofa:
Słownik tragiczne w skutkach, gdzie ktoś ucierpiał albo poniósł śmierć; 2. w tragedii antycznej: ostateczne zjawisko rozstrzygające o klęsce bohatera, wynikające nieuchronnie z całego splotu klocek.
  • Dodano:
  • Autor: