klocek definicja
Słownik Klocek definicja. Czym jest drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w.

Czy przydatne?

Definicja Klocek

Co oznacza KLOCEK: 1. mały kloc, pniak, polano; 2. zabawka dziecięca w formie drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w introligatorstwie kilka książek wspólnie oprawionych; 4. jeden z kilku wałeczków, na które nawinięte są nici do robienia koronek; 5. deska, płyta drewniana z wyrytym na niej rysunkiem powleczonym farbą, przeznaczonym do odbijania go na papierze, tkaninach i tym podobne; 6. obiekt hamulca ciernego, który w trakcie hamowania naciska na tarczę hamulca albo koło pojazdu

Czym jest Klocek znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kwartowy:
Słownik 1. związany z kwartą - miarą ciał płynnych i sypkich, równą litrowi; 2. mający wymiar ćwiartki arkusza formatu kwartowego klocek.
Co znaczy Krok:
Słownik przy chodzeniu, opierający na uniesieniu i postawieniu nogi, stąpnięcie; 2. gest, działanie, posunięcie, postępowanie; 3. część ubrania, zazwyczaj spodni, znajdująca się w miejscu krocza; 4 klocek.
Co znaczy Kielnia:
Słownik 1. narzędzie murarskie w kształcie trójkątnej płytki stalowej z rękojeścią, wykorzystywane do nabierania i rozprowadzania zaprawy murarskiej; 2. ogon bobra klocek.
Co znaczy Krzywienie:
Słownik 1. czynić coś krzywym, na przykład krzywienie obcasów poprzez dzieci; 2. stawać się krzywym, na przykład krzywienie wierzb pod wpływem mocnych wiatrów klocek.
Co znaczy Kolektor:
Słownik ajent, pracownik kolektury albo punktu sprzedaży kuponów totalizatora sportowego, kuponów gier liczbowych lub losów loteryjnych; 2. przewód albo kanał zbiorczy dla przepływu cieczy albo gazów; w klocek.
  • Dodano:
  • Autor: