klocek definicja
Słownik KLOCEK definicja. Czym jest drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w.

Czy przydatne?

Definicja Klocek

Co oznacza KLOCEK: 1. mały kloc, pniak, polano; 2. zabawka dziecięca w formie drewnianych albo plastikowych kolorowych wielościanów; 3. w introligatorstwie kilka książek wspólnie oprawionych; 4. jeden z kilku wałeczków, na które nawinięte są nici do robienia koronek; 5. deska, płyta drewniana z wyrytym na niej rysunkiem powleczonym farbą, przeznaczonym do odbijania go na papierze, tkaninach i tym podobne; 6. obiekt hamulca ciernego, który w trakcie hamowania naciska na tarczę hamulca albo koło pojazdu

Czym jest Klocek znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Krok:
Słownik przy chodzeniu, opierający na uniesieniu i postawieniu nogi, stąpnięcie; 2. gest, działanie, posunięcie, postępowanie; 3. część ubrania, zazwyczaj spodni, znajdująca się w miejscu krocza; 4 klocek co to jest.
Co znaczy Kielnia:
Słownik 1. narzędzie murarskie w kształcie trójkątnej płytki stalowej z rękojeścią, wykorzystywane do nabierania i rozprowadzania zaprawy murarskiej; 2. ogon bobra klocek definicja.
Co znaczy Komers:
Słownik 1. bankiet, uczta, przyjęcie; 2. dawniej towarzyska gra w karty; 3. dawniej firma, stowarzyszenie klocek co znaczy.
Co znaczy Kiść:
Słownik 1. gałązka obsypana kwiatami, owocami; 2. pęk włosów, piór itp klocek słownik.
Co znaczy Krajanka:
Słownik 1. wytwór pokrajany w paski albo kostkę, na przykład piernik, makaron, cukierki; 2. kobieta pochodząca z tej samej okolicy, miejscowości albo państwie klocek znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: