kolczyk definicja
Słownik Kolczyk definicja. Czym jest w przekłutym płatku ucha; 2. część bloku ładunkowego.

Czy przydatne?

Definicja Kolczyk

Co oznacza KOLCZYK: 1. ozdoba, niekiedy z metalu i drogich kamieni, zawieszana w przekłutym płatku ucha; 2. część bloku ładunkowego wykorzystywana do zamocowania stałego końca liny; 3. rodzaj znakowanej, numerowanej blaszki, umieszczanej w przekłutym uchu zwierzęcia dla jego identyfikacji

Czym jest Kolczyk znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Koncentrat:
Słownik żywnościowy o dużej zawartości składników najcenniejszych dla danego artykułu, utrwalony najczęściej poprzez wysuszenie surowca albo poprzez częściowe odparowanie z niego wody, niekiedy wzbogacony w kolczyk.
Co znaczy Kaganiec:
Słownik 1. skórzana albo druciana plecionka zakładana zwierzętom na pysk, uniemożliwiająca im kąsanie; 2. naczynie z palącym się wewnątrz ogniem wykorzystywane do oświetlania kolczyk.
Co znaczy Kolęda:
Słownik o tematyce związanej z narodzeniem Chrystusa, śpiewana w momencie świąt Bożego Narodzenia; 2. obrzęd ludowy związany z okresem świąt Bożego Narodzenia opierający na obchodzeniu domów poprzez chłopców kolczyk.
Co znaczy Kwik:
Słownik 1. głos wydawany poprzez świnie; 2. drzewo karłowate, w szczególności karłowata sosna kolczyk.
Co znaczy Kocz:
Słownik 1. półodkryty elegancki powóz; 2. obóz wojskowy kozacki albo tatarski; 3. dawniej błam futrzany składany jako kara sędziemu, jeżeli apelacja od jego wyroku została oddalona kolczyk.
  • Dodano:
  • Autor: