kolejka definicja
Słownik Kolejka definicja. Czym jest i miasteczka z miastem, działy fabryki, kopalni i tym podobne.

Czy przydatne?

Definicja Kolejka

Co oznacza KOLEJKA: 1. kolej wąskotorowa łącząca miejscowości podmiejskie, wsie i miasteczka z miastem, działy fabryki, kopalni i tym podobne; 2. następstwo, następne miejsce, kolejność; 3. rząd ludzi czekających na coś; 4. następna porcja trunku wypijanego w towarzystwie, w pewnej ekipie osób

Czym jest Kolejka znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Klaps:
Słownik na płask z charakterystycznym klaśnięciem; 2. połączone przegubowo drewniane deseczki wydające przy zamknięciu charakterystyczny trzask, rejestrowany na taśmie filmowej i dźwiękowej, co umożliwia kolejka.
Co znaczy Kwik:
Słownik 1. głos wydawany poprzez świnie; 2. drzewo karłowate, w szczególności karłowata sosna kolejka.
Co znaczy Kornet:
Słownik 1. nakrycie głowy sióstr zakonnych w formie dużego białego czepca; 2. instrument dęty, blaszany o wysokim, piskliwym tonie budową zbliżony do rogu kolejka.
Co znaczy Kalka:
Słownik powleczony z jednej strony farbą, wykorzystywany do odbijania pisma, kopiowania rysunku albo wzoru; 2. przezroczysty papier albo materiał płócienny do rysunków technicznych skopiowanych potem na kolejka.
Co znaczy Kleszcze:
Słownik narzędzie do chwytania elementów, najczęściej w formie dwóch dźwigni ze szczękami połączonymi przegubowo; 2. drewniane symetryczne części chomąta wygięte łukowato; 3. obiekt usztywniający drewnianą kolejka.
  • Dodano:
  • Autor: