kolka definicja
Słownik Kolka definicja. Czym jest ryba z rodz. cierników o ciele opatrzonym ruchomymi kolcami na.

Czy przydatne?

Definicja Kolka

Co oznacza KOLKA: 1. ostry, kłujący wyrostek rośliny, cierń, kolec; 2. drobna ryba z rodz. cierników o ciele opatrzonym ruchomymi kolcami na płetwie grzbietowej; 3. u ludzi i zwierząt napad ostrych bólów w jamie brzusznej i skurczami tkanki mięśniowej jelit przy zatruciach i ostrych zakażeniach pokarmowych. kolka

Czym jest Kolka znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kolumna:
Słownik obiekt architektoniczny w kształcie cylindrycznego słupa, składający się z głowicy, trzonu i bazy, zazwyczaj podtrzymujący pewne partie budowli; 2. zwarty szyk, gdzie żołnierze, pojazdy, wozy bojowe kolka.
Co znaczy Kusza:
Słownik miotająca, rodzaj łuku żelaznego albo stalowego umocowanego na drewnianej kolbie, z lewarem do naciągania cięciwy; 2. dawna wojenna machina oblężnicza do miotania kul kamiennych i kłód okutych kolka.
Co znaczy Koźlak:
Słownik 1. młody kozioł; 2. ciemne silne piwo kolka.
Co znaczy Kolba:
Słownik groniasty typu kłosa o silnie zgrubiałej, mięsistej osi, występujący na przykład u roślin z rodz. obrazkowatych; 2. płaskodenne albo kuliste naczynie z szyjką, zrobione ze szkła odpornego na zmiany kolka.
Co znaczy Konik:
Słownik koniu; 2. zabawka dziecięca; 3. jedna z figur szachowych; 4. czyjeś ulubione zajęcie, ulubiony temat rozmów, hobby; 5. haczyk druciany stanowiący część zapinki; 6. pokątny sprzedawca biletów na kolka.
  • Dodano:
  • Autor: