kolka definicja
Słownik KOLKA definicja. Czym jest ryba z rodz. cierników o ciele opatrzonym ruchomymi kolcami na.

Czy przydatne?

Definicja Kolka

Co oznacza KOLKA: 1. ostry, kłujący wyrostek rośliny, cierń, kolec; 2. drobna ryba z rodz. cierników o ciele opatrzonym ruchomymi kolcami na płetwie grzbietowej; 3. u ludzi i zwierząt napad ostrych bólów w jamie brzusznej i skurczami tkanki mięśniowej jelit przy zatruciach i ostrych zakażeniach pokarmowych. kolka

Czym jest Kolka znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Krosno:
Słownik tkacki albo maszyna włókiennicza do wytwarzania tkanin z odpowiednio przygotowanych dwóch układów nitek: 2. drewniana rama zastępująca ościeżnicę albo służąca jako jej uzupełnienie, na przykład w kolka co to jest.
Co znaczy Karat:
Słownik 1. jednostka masy służąca w obrocie kamieniami szlachetnymi i perłami równa 200 mg; 2. dawna miara zawartości złota w stopach kolka definicja.
Co znaczy Kolęda:
Słownik o tematyce związanej z narodzeniem Chrystusa, śpiewana w momencie świąt Bożego Narodzenia; 2. obrzęd ludowy związany z okresem świąt Bożego Narodzenia opierający na obchodzeniu domów poprzez chłopców kolka co znaczy.
Co znaczy Kołowrót:
Słownik do wciągania, przyciągania albo opuszczania ciężarów dzięki liny albo łańcucha nawijanych na bęben osadzony na wale obracanym korbą; 2. krzyżak obracający się na słupku, ustawiany w miejscach przejść kolka słownik.
Co znaczy Kulenie:
Słownik 1. utykać; 2. kurczyć, chować coś pod sobą, na przykład nogi pod siebie kolka znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: