kolumna definicja
Słownik KOLUMNA definicja. Czym jest cylindrycznego słupa, składający się z głowicy, trzonu i bazy.

Czy przydatne?

Definicja Kolumna

Co oznacza KOLUMNA: 1. wolno stojący obiekt architektoniczny w kształcie cylindrycznego słupa, składający się z głowicy, trzonu i bazy, zazwyczaj podtrzymujący pewne partie budowli; 2. zwarty szyk, gdzie żołnierze, pojazdy, wozy bojowe i tym podobne znajdują się jeden za drugim; 3. zorganizowany zespół ludzi mający do wykonania określone zadanie, regularnie o charakterze społecznym; 4. odpowiednio uformowany skład drukarski jednej stronicy książki, czasopisma i tym podobne , odbitka jednej stronicy takiego składu; 5. pionowy rząd liczb, cyfr albo liter; 6. pionowy obiekt stanowiący część kadłuba maszyny

Czym jest Kolumna znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kasownik:
Słownik wykorzystywane do dziurkowania albo stemplowania biletów zazwyczaj w pojazdach komunikacji miejskiej; 2. przyrząd elektryczny do samoczynnego utrwalania sygnału wywoławczego i ręcznego jego kasowania kolumna co to jest.
Co znaczy Krupnik:
Słownik jarzynach i mięsie zasypana kaszą, najczęściej jęczmienną; 2. napój alkoholowy sporządzony na miodzie i korzeniach, pity zazwyczaj na gorąco; 3. ten, kto produkował kaszę (krupy) albo handlował nią kolumna definicja.
Co znaczy Kolokwium:
Słownik 1. rodzaj egzaminu na wyższej uczelni; 2. rodzaj sympozjum naukowego poświęconego określonemu tematowi kolumna co znaczy.
Co znaczy Karat:
Słownik 1. jednostka masy służąca w obrocie kamieniami szlachetnymi i perłami równa 200 mg; 2. dawna miara zawartości złota w stopach kolumna słownik.
Co znaczy Kasztel:
Słownik 1. gród, zamek warowny, mała twierdza; 2. nadbudówka na dziobie i rufie dawnych żaglowców kolumna znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: