korepetycja definicja
Słownik Korepetycja definicja. Czym jest przygotowywanie śpiewaków, chórzystów albo baletu do.

Czy przydatne?

Definicja Korepetycja

Co oznacza KOREPETYCJA: 1. prywatna lekcja stanowiąca pomoc w nauce; 2. przygotowywanie śpiewaków, chórzystów albo baletu do występów scenicznych

Czym jest Korepetycja znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kolumna:
Słownik obiekt architektoniczny w kształcie cylindrycznego słupa, składający się z głowicy, trzonu i bazy, zazwyczaj podtrzymujący pewne partie budowli; 2. zwarty szyk, gdzie żołnierze, pojazdy, wozy bojowe korepetycja.
Co znaczy Kopyto:
Słownik otaczająca ostatnie człony palców u ssaków kopytnych; 2. narzędzie obuwnicze z twardego drewna albo z tworzywa sztucznego w kształcie stopy ludzkiej, wykorzystywane do montażu obuwia i nadania mu korepetycja.
Co znaczy Korkociąg:
Słownik wyciągania korków z butelek, zazwyczaj w formie metalowej spirali z uchwytem; 2. figura akrobacji albo niezamierzony stan lotu spowodowany błędami pilotażu; 3. boksie niedozwolony cios opierający na korepetycja.
Co znaczy Kopciuszek:
Słownik zaniedbana, posyłana do brudnej roboty w kuchni - jak w bajce; 2. człowiek wyzyskiwany, lekceważony poprzez otoczenie; 3. ptak przelotny z rodz. drozdów, mający ciemne upierzenie, ogon rudawy, na korepetycja.
Co znaczy Kacerz:
Słownik 1. odstępca od wiary, heretyk; 2. rodzaj sieci do połowu ryb i raków korepetycja.
  • Dodano:
  • Autor: