korkociąg definicja
Słownik KORKOCIĄG definicja. Czym jest formie metalowej spirali z uchwytem; 2. figura akrobacji.

Czy przydatne?

Definicja Korkociąg

Co oznacza KORKOCIĄG: 1. przyrząd do wyciągania korków z butelek, zazwyczaj w formie metalowej spirali z uchwytem; 2. figura akrobacji albo niezamierzony stan lotu spowodowany błędami pilotażu; 3. boksie niedozwolony cios opierający na mocnym zakręceniu rękawicy po dotknięciu ciała przeciwnika; 4. żeglarstwie lodowym wirowanie bojera dokoła swej osi w wyniku straty panowania nad sterem poprzez sternika

Czym jest Korkociąg znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Klucz:
Słownik wykorzystywane do zamykania i otwierania zamków i kłódek; 2. mechanizm znaków, skrótów i tym podobne, dzięki których nadaje się depesze, sygnały, szyfruje się informacje i tym podobne,,; 3 korkociąg co znaczy.
Co znaczy Kort:
Słownik 1. tkanina wełniana o nitce ukośnej; 2. plac do gry w tenisa korkociąg krzyżówka.
Co znaczy Kolczatka:
Słownik kolcami stosowana do tresury psa; 2. brona z obrotowymi kolczastymi wałkami, stosowana do kruszenia twardej, zeskorupiałej powierzchni gleby; 3. zwierzę z rodz. o tej samej nazwie, występujące w korkociąg co to jest.
Co znaczy Kwietyzm:
Słownik relacja ds. życiowych, obojętne zdanie się na bieg wydarzeń, brak aktywności; 2. mistyczna doktryna religijno etyczna sformułowana poprzez hiszpańskiego teologa katolickiego uznająca za podstawę korkociąg słownik.
Co znaczy Krepować:
Słownik 1. marszczyć, falować bibułę albo tkaninę; 2. przecinać i dopasowywać listwy przed ich przybiciem korkociąg czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: