korkociąg definicja
Słownik Korkociąg definicja. Czym jest formie metalowej spirali z uchwytem; 2. figura akrobacji.

Czy przydatne?

Definicja Korkociąg

Co oznacza KORKOCIĄG: 1. przyrząd do wyciągania korków z butelek, zazwyczaj w formie metalowej spirali z uchwytem; 2. figura akrobacji albo niezamierzony stan lotu spowodowany błędami pilotażu; 3. boksie niedozwolony cios opierający na mocnym zakręceniu rękawicy po dotknięciu ciała przeciwnika; 4. żeglarstwie lodowym wirowanie bojera dokoła swej osi w wyniku straty panowania nad sterem poprzez sternika

Czym jest Korkociąg znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Krzywica:
Słownik 1. dolegliwość wieku dziecięcego występująca w wyniku niedoboru witaminy D w organizmie; 2. ręczna piła stolarska do krzywych rzazów korkociąg.
Co znaczy Kopyto:
Słownik otaczająca ostatnie człony palców u ssaków kopytnych; 2. narzędzie obuwnicze z twardego drewna albo z tworzywa sztucznego w kształcie stopy ludzkiej, wykorzystywane do montażu obuwia i nadania mu korkociąg.
Co znaczy Kwarta:
Słownik płynnych i sypkich równa jednemu litrowi; 2. podatek ustanowiony poprzez Zygmunta Augusta w połowie XVI w., wynoszący czwartą część dochodu z dóbr królewskich, przeznaczony na utrzymanie stałego korkociąg.
Co znaczy Kalka:
Słownik powleczony z jednej strony farbą, wykorzystywany do odbijania pisma, kopiowania rysunku albo wzoru; 2. przezroczysty papier albo materiał płócienny do rysunków technicznych skopiowanych potem na korkociąg.
Co znaczy Kumka:
Słownik 1. matka chrzestna w relacji do ojca chrzestnego i rodziców dziecka; 2. żaba o brunatnoszarym grzbiecie i pomarańczowym lub żółtym podbrzuszu korkociąg.
  • Dodano:
  • Autor: