krokus definicja
Słownik Krokus definicja. Czym jest kielichowatych kwiatach, występuje w kilkudziesięciu gatunkach.

Czy przydatne?

Definicja Krokus

Co oznacza KROKUS: 1. bulwiasta bylina z rodz. kosaćcowatych, o sporych, kielichowatych kwiatach, występuje w kilkudziesięciu gatunkach; 2. drobnoziarnisty materiał wykorzystywany do polerowania stali, otrzymywany z hematytu albo jako wytwór odpadowy w fabrykach kwasu siarkowego

Czym jest Krokus znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Katedra:
Słownik 1. stół, pulpit wykładowcy; 2. jednostka organizacyjna naukowo dydaktyczna szkoły wyższej; 3. kluczowy kościół diecezji pod zwierzchnictwem biskupa krokus.
Co znaczy Klaps:
Słownik na płask z charakterystycznym klaśnięciem; 2. połączone przegubowo drewniane deseczki wydające przy zamknięciu charakterystyczny trzask, rejestrowany na taśmie filmowej i dźwiękowej, co umożliwia krokus.
Co znaczy Kiść:
Słownik 1. gałązka obsypana kwiatami, owocami; 2. pęk włosów, piór itp krokus.
Co znaczy Kasa:
Słownik szafa żelazna przeznaczona do przechowywania pieniędzy, papierów wartościowych, kosztowności i tym podobne; 2. zawartość kasy, kapitał, fundusz, pieniądze; 3. pomieszczenie, dział instytucji, gdzie krokus.
Co znaczy Kołowrót:
Słownik do wciągania, przyciągania albo opuszczania ciężarów dzięki liny albo łańcucha nawijanych na bęben osadzony na wale obracanym korbą; 2. krzyżak obracający się na słupku, ustawiany w miejscach przejść krokus.
  • Dodano:
  • Autor: