kulkować definicja
Słownik Kulkować definicja. Czym jest oczyszczać ich powierzchnię poprzez sypanie na nią śrutu lub.

Czy przydatne?

Definicja Kulkować

Co oznacza KULKOWAĆ: 1. zwiększać wytrzymałość obrabianych elementów albo oczyszczać ich powierzchnię poprzez sypanie na nią śrutu lub drobnych kulek; 2. zginać pędy roślinne i przytwierdzać je do ziemi kulką, na przykład dla rozmnożenia, ochrony przed mrozem itp

Czym jest Kulkować znaczenie w Słownik wyrazy K .

Co znaczy Kadencja:
Słownik czas urzędowania obieralnego urzędnika albo organu; 2. dawniej posiedzenie sądu; 3. intonacja opadająca, podkreślająca koniec zdania albo frazy; 4. następstwo dźwięków nadające frazie muzycznej kulkować.
Co znaczy Komenda:
Słownik 1. rozkaz podjęcia albo zaprzestania jakiejś czynności wydawany poprzez na przykład dowódcę w wojsku; 2. dowództwo niektórych jednostek wojskowych, policyjnych i in kulkować.
Co znaczy Kawaleria:
Słownik 1. jazda, konnica, wojsko konne; 2. kawalerowie - młodzież męska kulkować.
Co znaczy Klucz:
Słownik wykorzystywane do zamykania i otwierania zamków i kłódek; 2. mechanizm znaków, skrótów i tym podobne, dzięki których nadaje się depesze, sygnały, szyfruje się informacje i tym podobne,,; 3 kulkować.
Co znaczy Koszulka:
Słownik nakładanej na jakiś element; 2. w rotograwiurze warstwa miedzi, gdzie trawi się obraz; 3. w reaktorze jądrowym powłoka chroniąca pręt paliwowy przed utlenianiem, zetknięciem z chłodziwem i tym kulkować.
  • Dodano:
  • Autor: