sączek definicja
Słownik SĄCZEK definicja. Czym jest przegrodą wykorzystywane do filtrowania; 2. rurka, zazwyczaj.

Czy przydatne?

Definicja Sączek

Co oznacza SĄCZEK: 1. krążek bibuły filtracyjnej albo naczynie z porowatą przegrodą wykorzystywane do filtrowania; 2. rurka, zazwyczaj gumowa albo metalowa, z bocznymi otworami lub taśma gazowa, gumowa, wprowadzana do rany albo jamy ciała w celu odprowadzenia zalegającej tam wydzieliny (ropy, wysięku, krwi i tym podobne); 3. przewód składający się najczęściej z rurek ceramicznych, a również betonowych, drewnianych albo z mas plastycznych, ułożony w ziemi, wykorzystywany do odprowadzania nadmiaru wód gruntowych

Czym jest Sączek znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Służyć:
Słownik zajmując się sprzątaniem, pomaganiem w czynnościach gospodarskich, porządkowych i tym podobne, otrzymując za to płaca; 2. być do czyjejś dyspozycji, być komuś w czymś użytecznym; 3. działać w sączek co to jest.
Co znaczy Stopień:
Słownik obiekt schodów, również występ w jakimś podwyższeniu, w pochyłości terenu, umożliwiający wchodzenie albo schodzenie; 2. szczebel w hierarchii urzędniczej, socjalnej, wojskowej, naukowej i tym podobne sączek definicja.
Co znaczy Sklejka:
Słownik nieparzystej liczby fornirów, których włókna w przylegających do siebie warstwach krzyżują się pod kątem prostym, mająca wykorzystanie na przykład w meblarstwie i budownictwie; 2. miejsce sklejenia sączek co znaczy.
Co znaczy Spirala:
Słownik tworząca zwoje; 2. figura polegająca na zakreśleniu w powietrzu poprzez samolot linii śrubowej przy przechyleniu dochodzącym nieraz do 90o, mająca na celu wytracenie wysokości, służąca w akrobacji sączek słownik.
Co znaczy Samarytanin:
Słownik zamieszkałej w starożytnej Samarii ekipy etniczno religijnej, wywodzącej się z ludności żydowskiej i kolonistów asyryjskich, zachowującej kult Jahwe; 2. człowiek miłosierny, litościwy, pielęgnujący sączek znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: