serpentyna definicja
Słownik SERPENTYNA definicja. Czym jest dzięki łuków o w miarę małych promieniach; 2. skręcona.

Czy przydatne?

Definicja Serpentyna

Co oznacza SERPENTYNA: 1. droga prowadząca po zboczu góry zakosami, łączonymi dzięki łuków o w miarę małych promieniach; 2. skręcona spiralnie wąska taśma papierowa, rzucana na tańczących w trakcie zabaw, w szczególności karnawałowych

Czym jest Serpentyna znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Suknia:
Słownik 1. wierzchni strój żeński, jednoczęściowy, okrywający tułów i część nóg albo całe nogi, regularnie również ręce; 2. sierść zwierzyny płowej, upierzenie ptaków; 3. dawniej ubranie serpentyna co to jest.
Co znaczy Siła:
Słownik albo duchowa, umiejętność do wysiłku, do działania, możność podołania czemuś; 2. umiejętność oddziaływania, wywierania wpływu, wywoływania skutku; 3. jednostka ludzka z racji na charakter, rodzaj serpentyna definicja.
Co znaczy Skrypt:
Słownik 1. rodzaj podręcznika zawierającego zestaw wykładów z określonej dziedziny, przeznaczonego w szczególności dla studentów; 2. pismo urzędowe, regularnie sekretne serpentyna co znaczy.
Co znaczy Smak:
Słownik narządy znajdujące się raczej na języku pozwalają na rozpoznanie pewnych chemicznych właściwości przyjmowanych pokarmów; 2. cecha rzeczy, najczęściej jadalnych, działająca na ten zmysł, regularnie serpentyna słownik.
Co znaczy Ściemnienie:
Słownik 1. uczynienie ciemniejszym, przygasić; 2. stanie się ciemnym, ciemniejszym serpentyna znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: