sesja definicja
Słownik SESJA definicja. Czym jest obejmujący cykl posiedzeń, obrad i tym podobne odbywających się.

Czy przydatne?

Definicja Sesja

Co oznacza SESJA: 1. posiedzenie poświęcone określonej sprawie; 2. moment obejmujący cykl posiedzeń, obrad i tym podobne odbywających się periodycznie w określonym czasie

Czym jest Sesja znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Sonda:
Słownik techniczne do badania jakiegoś środowiska poprzez zagłębianie się, wnikanie w nie, na przykład głębokości wody i charakteru dna w akwenach, atmosfery na różnych wysokościach, składu skorupy Ziemi i sesja co znaczy.
Co znaczy Sinica:
Słownik glonów występujących w licznych gatunkach w wodach, glebie i wszelkich miejscach wilgotnych; 2. sinoniebieskie zabarwienie skóry wywołane niedotlenieniem organizmu i nagromadzeniem dwutlenku węgla sesja krzyżówka.
Co znaczy Strzemiączko:
Słownik dołu spodni, zakładane pod stopę, zapobiegające podciąganiu się nogawki w górę; 2. jedna z trzech kosteczek słuchowych ssaków i człowieka, łącząca się z kowadełkiem, zamykająca otwór okienka owalnego sesja co to jest.
Co znaczy Sylabowiec:
Słownik połączenia w jedną całość pierwszych sylab wyrazów wchodzących w skład jakiegoś wyrażenia stanowiącego nazwę czegoś, na przykład PKP - Polskie Koleje Państwowe; 2. wiersz sylabiczny - posiada tyle sesja słownik.
Co znaczy Szalowy:
Słownik 1. związany z szalem, na przykład szalowy kołnierz; 2. związany z szalą, jedną z dwu symetrycznie umieszczonych części wagi, na której stawia się odważnik albo ważony element sesja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: