sfora definicja
Słownik Sfora definicja. Czym jest albo sznura i prowadzonych na polowanie; 2. dawniej rzemień albo.

Czy przydatne?

Definicja Sfora

Co oznacza SFORA: 1. para albo gromada psów gończych uwiązanych do rzemienia albo sznura i prowadzonych na polowanie; 2. dawniej rzemień albo sznur do prowadzenia psów gończych

Czym jest Sfora znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Sztuka:
Słownik ludzkiej działalności artystycznej, wyróżniana z racji na powiązane z nią wartości estetyczne (w szczególności piękno); 2. utwór dramatyczny przeznaczony do wystawienia na scenie; 3. zdolność sfora.
Co znaczy Siekacz:
Słownik siekania, rodzaj noża przeznaczonego do siekania czegoś na przykład mięsa albo ostrze w kształcie litery S, osadzone na długim trzonku do siekania paszy; 2. jeden z zębów przednich, o kształcie sfora.
Co znaczy Szaber:
Słownik 1. drobno tłuczony kamień, tłuczeń; 2. przywłaszczenie rzeczy porzuconych, zazwyczaj w momencie wojny sfora.
Co znaczy Skalować:
Słownik odpowiedniość pomiędzy podziałką przyrządu i rzeczywistymi wartościami danej wielkości fizycznej; 2. sprawdzać, oznaczać, korygować pewne wymiary, wielkości, na przykład podziałki skali, poprzez sfora.
Co znaczy Szafir:
Słownik niebieska przezroczysta odmiana korundu, ceniony kamień szlachetny, stosowany w jubilerstwie i w przemyśle przyrządów dokładnych, otrzymywany także syntetycznie; 2. intensywny kolor ciemnoniebieski sfora.
  • Dodano:
  • Autor: