stuknąć definicja
Słownik STUKNĄĆ definicja. Czym jest kogoś do odpowiedzialności; 3. zabić kogoś z broni palnej. Co.

Czy przydatne?

Definicja Stuknąć

Co oznacza STUKNĄĆ: 1. uderzyć kogoś, uderzyć w coś, o coś walnąć; 2. pociągnąć kogoś do odpowiedzialności; 3. zabić kogoś z broni palnej

Czym jest Stuknąć znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Stosunek:
Słownik związek pomiędzy wieloma rzeczami, osobami, pojęciami i tym podobne, zestawionymi ze sobą; 2. odnoszenie się do kogoś albo czegoś, sposób bycia, zachowania się względem kogoś albo czegoś, traktowanie stuknąć co znaczy.
Co znaczy Spajać:
Słownik 1. ściśle łączyć, szczególnie dzięki substancji zlepiającej; 2. upijać ludzi, na przykład alkoholem stuknąć krzyżówka.
Co znaczy Syfon:
Słownik butelka do napojów gazowanych, wyposażona w urządzenie, po którego uruchomieniu płyn z butelki wydostaje się pod ciśnieniem gazu poprzez rurkę na zewnątrz; 2. podziemny tunel zalany wodą, złączający stuknąć co to jest.
Co znaczy Samarytanin:
Słownik zamieszkałej w starożytnej Samarii ekipy etniczno religijnej, wywodzącej się z ludności żydowskiej i kolonistów asyryjskich, zachowującej kult Jahwe; 2. człowiek miłosierny, litościwy, pielęgnujący stuknąć słownik.
Co znaczy Secesja:
Słownik związku, ugrupowania, na przykład politycznego, literackiego; 2. w dziejach Stanów Zjednoczonych Ameryki Płn. zapoczątkowane w 1860 r. wystąpienie z Unii 11 stanów południowych, które utworzyły stuknąć czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: