stuknąć definicja
Słownik Stuknąć definicja. Czym jest kogoś do odpowiedzialności; 3. zabić kogoś z broni palnej. Co.

Czy przydatne?

Definicja Stuknąć

Co oznacza STUKNĄĆ: 1. uderzyć kogoś, uderzyć w coś, o coś walnąć; 2. pociągnąć kogoś do odpowiedzialności; 3. zabić kogoś z broni palnej

Czym jest Stuknąć znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Szalowy:
Słownik 1. związany z szalem, na przykład szalowy kołnierz; 2. związany z szalą, jedną z dwu symetrycznie umieszczonych części wagi, na której stawia się odważnik albo ważony element stuknąć.
Co znaczy Sparować:
Słownik 1. poddać działaniu pary; 2. skojarzyć zwierzęta w celu otrzymania potomstwa; 3. odeprzeć cios w szermierce stuknąć.
Co znaczy Seria:
Słownik szereg następujących kolejno po sobie czynności, zdarzeń; zestaw elementów układających się w pewien ciąg, w pewną całość; 2. szereg kolejno po sobie następujących strzałów, wybuchów; 3. określona stuknąć.
Co znaczy Skurcz:
Słownik ściągnięcie się mięśni; skurczenie się tkanki żywego organizmu w wyniku zmiany długości i napięcia włókien mięśniowych pod wpływem bodźców fizycznych, psychicznych, mechanicznych i tym podobne; 2 stuknąć.
Co znaczy Schnąć:
Słownik 1. stawać się suchym; 2. o roślinach: więdnąć, obumierać, usychać; 3. gwałtownie tracić na wadze, chudnąć, mizernieć stuknąć.
  • Dodano:
  • Autor: