suszka definicja
Słownik SUSZKA definicja. Czym jest przycisku z przymocowaną do podstawy bibułą; 2. suszone owoce.

Czy przydatne?

Definicja Suszka

Co oznacza SUSZKA: 1. przyrząd do osuszania papieru z atramentu, rodzaj przycisku z przymocowaną do podstawy bibułą; 2. suszone owoce, rośliny o zasychających, nie więdnących kwiatach, na przykład nieśmiertelniki; 3. obumarłe drzewo

Czym jest Suszka znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Stempel:
Słownik wypukłym lub wklęsłym, odwróconym obrazie jakiegoś rysunku albo napisu, wykorzystywany do odbijania pieczęci, wzoru; pieczęć, odbitka, symbol fabryczny na czymś; 2. drewniany albo metalowy słup suszka co znaczy.
Co znaczy Sumować:
Słownik 1. dodawać, podliczać; 2. martwić się, być zasępionym suszka krzyżówka.
Co znaczy Sekta:
Słownik która oderwała się od któregoś z ogromnych kościołów panujących i przyjęła swoje zasady organizacyjne; 2. ekipa socjalna izolująca się od reszty społeczeństwa, mająca swoją hierarchię wartości suszka co to jest.
Co znaczy Surówka:
Słownik surowych jarzyn albo owoców; 2. płótno lniane albo bawełniane nie bielone; 3. cegła surowa, niewypalona; 4. stop żelaza z węglem i z krzemem, manganem, fosforem, siarką i innymi składnikami suszka słownik.
Co znaczy Sentymentalizm:
Słownik wrażliwość, czułość; 2. kierunek umysłowy i literacki w Europie w drugiej połowie XVIII w., ukształtowany w opozycji do klasycyzmu i obowiązujących rygorów socjalnych i estetycznych, głoszący prymat suszka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: