sylwetka definicja
Słownik SYLWETKA definicja. Czym jest wymiarach na kontrastowym tle; 2. w utworze literackim.

Czy przydatne?

Definicja Sylwetka

Co oznacza SYLWETKA: 1. kształt postaci albo przedmiotu widziany w dwóch wymiarach na kontrastowym tle; 2. w utworze literackim, artykule i tym podobne opis, charakterystyka jakiejś osoby; 3. jednobarwny płaski obraz przedstawiający człowieka albo element wykonany w ciemnym kolorze na jasnym tle albo odwrotnie, regularnie wycięty z czarnego papieru; 4. wycięty z blachy zarys postaci zwierzęcia wykorzystywany jako cel w strzelaniu sportowym

Czym jest Sylwetka znaczenie w Słownik wyrazy S .

Co znaczy Stos:
Słownik ułożonych jedna na drugiej; 2. sterta drewna przeznaczona do spalenia albo do spalenia na niej czegoś albo kogoś; 3. podpora stropu wyrobiska górniczego, wykonana z drewnianych okrąglaków, kantówek sylwetka co znaczy.
Co znaczy Spust:
Słownik języczek przytrzymujący jakiś system i zwalniający go po naciśnięciu; 2. urządzenie umożliwiające częściowe albo całkowite opróżnienie zbiornika z cieczą albo materiałami sypkimi; 3. spuszczenie sylwetka krzyżówka.
Co znaczy Spazm:
Słownik 1. gwałtowny płacz z łkaniem; 2. nagły, mimowolny, czasem bolesny skurcz mięśnia albo ekipy mięśni, również: gwałtowne obkurczenie przewodu albo jego ujścia sylwetka co to jest.
Co znaczy Syrena:
Słownik demon morza, początkowo pół kobieta, pół ptak, później istota mająca do połowy postać kobiety, a od połowy postać ryby, wabiąca swym śpiewem żeglarzy w niebezpieczne miejsca; 2. przyrząd do sylwetka słownik.
Co znaczy Strona:
Słownik powierzchni ograniczających jakąś bryłę; prawy lub lewy bok czegoś, brzeg, ściana, krawędź czegoś; przestrzeń, miejsce na krawędzi czegoś, na przykład drogi, rzeki; 2. każda z dwu powierzchni karty sylwetka czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: