ulżyć definicja
Słownik ULŻYĆ definicja. Czym jest pomniejszenie ciężaru; 2. sprawić ulgę komuś albo czemuś. Co.

Czy przydatne?

Definicja Ulżyć

Co oznacza ULŻYĆ: 1. uczynić łatwiejszym niesienie, ciągnięcie czegoś poprzez pomniejszenie ciężaru; 2. sprawić ulgę komuś albo czemuś

Czym jest Ulżyć znaczenie w Słownik wyrazy U .

Co znaczy Ubijak:
Słownik ubijania kapusty, rozgniatania owoców i tym podobne; 2. proste narzędzie ręczne albo urządzenie zaopatrzone w silnik pneumatyczny, elektryczny albo spalinowy wykorzystywane do ubijania nawierzchni ulżyć co to jest.
Co znaczy Utkać:
Słownik szpary, miejsca puste czymś w celu zabezpieczenia przed przedostaniem się poprzez nie wody, zimna i tym podobne; 2. powtykać, poustawiać coś gdzieś; pozastawiać coś czymś, upchać; 3. tkając zrobić ulżyć definicja.
Co znaczy Uzbroić:
Słownik wyposażyć w narzędzia walki, w broń, w sprzęt wojskowy; 2. wyposażyć w narzędzia pracy, w przyrządy pomocnicze albo ochronne; 3. zaopatrzyć w maszyny, przyrządy; założyć instalacje, urządzenia ulżyć co znaczy.
Co znaczy Urągać:
Słownik 1. złorzeczyć, wymyślać komuś, okazywać głośno niezadowolenie; 2. przynosić ujmę, uchybiać ulżyć słownik.
Co znaczy Układ:
Słownik szereg elementów, zdarzeń i tym podobne, kolekcja, ułożenie czegoś wg ustalonych zasad, właściwości; 2. struktura, całość składająca się z powiązanych wzajemnie przedmiotów; 3. umowa, porozumienie ulżyć znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: