okrężnica definicja
Słownik OKRĘŻNICA definicja. Czym jest jelitem ślepym i odbytnicą, charakterystycznie pofałdowany.

Czy przydatne?

Definicja Okrężnica

Co oznacza OKRĘŻNICA: 1. najdłuższy odcinek jelita grubego położony pomiędzy jelitem ślepym i odbytnicą, charakterystycznie pofałdowany, gdzie następuje formowanie się kału; 2. sieć w kształcie wydłużonego prostokąta wykorzystywana do połowu ryb ławicowych, obstawia się nią ławicę ryb, a następnie jej spód ściąga się liną; 3. przewód okrężny, pierścieniowaty z blachy stalowej w ogromnym piecu hutniczym, wewnątrz wymurowany, doprowadzający gorące powietrze; 4. roślina z rodz. pierwiosnkowatych, o liściach podwodnych, kwiatach białych albo różowych w gronach, wystających powyżej powierzchnię wody

Czym jest Okrężnica znaczenie w Słownik wyrazy O .

Co znaczy Odłam:
Słownik odłamane od całości, kawał, figura; 2. ekipa, ugrupowanie ludzi powstałe w wyniku podziału większej ekipy lub w wyniku oddzielenia się od większej ekipy; 3. powierzchnia minerału w miejscu okrężnica co to jest.
Co znaczy Odparować:
Słownik 1. pozbawić jakąś substancję składników ciekłych, zamieniając ją w parę; 2. odbić cios, odeprzeć atak, na przykład w szermierce okrężnica definicja.
Co znaczy Orfizm:
Słownik mitologii, następnie doktryna filozoficzno religijna powstała w Grecji w VIII w. przed naszą erą, wywodząca się od Orfeusza, głosząca tezę o dwoistości natury ludzkiej, walce dobra ze złem i okrężnica co znaczy.
Co znaczy Opcja:
Słownik możliwości do wyboru, przedkładana nad inne; 2. formalne zezwolenie na robienie czegoś, zazwyczaj na działalność gospodarczą; 3. prawo wyboru portu załadowania albo wyładowania, rodzaju towaru i okrężnica słownik.
Co znaczy Okupować:
Słownik 1. zajmować siłą i zatrzymywać jakieś terytorium, zagarniać bezprawnie budynki jakichś instytucji; 2. dawać, poświęcać co w zamian za co, na przykład okupić własne bezpieczeństwo okrężnica znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: