usypko definicja
Słownik USYPISKO definicja. Czym jest gromadzące się w żlebach i u podnóża stromych zboczy górskich.

Czy przydatne?

Definicja Usypisko

Co oznacza USYPISKO: 1. nasyp, hałda, kopiec czegoś; 2. okruchy skalne gromadzące się w żlebach i u podnóża stromych zboczy górskich, powstałe w wyniku wietrzenia skał

Czym jest Usypisko znaczenie w Słownik wyrazy U .

Co znaczy Ustnik:
Słownik specjalnego papieru, wsunięta w bibułkę papierosową i nie wypełniona tytoniem, stanowiąca część papierosa trzymaną w ustach przy paleniu, część fajki, którą palacz trzyma w ustach w trakcie palenia usypisko co to jest.
Co znaczy Unosić Się:
Słownik 1. dźwigać się wzwyż, wzlatywać w powietrze; 2. dawać się opanować uczuciu gniewu, zachwytu i tym podobne; 3. zmęczyć się noszeniem usypisko definicja.
Co znaczy Uroczysko:
Słownik Słowian miejsce, zazwyczaj w głębi puszczy, powiązane z kultem bóstwa, z odbywaniem narad, sądów albo uważane za siedzibę złych duchów; 2. część terenu oddzielona od innych części naturalnymi usypisko co znaczy.
Co znaczy Utrafić:
Słownik nie chybić; 2. poruszyć kwestie, na które ktoś jest wrażliwy; 3. wymierzyć, odmierzyć tyle, ile się zamierzało; 4. przybyć, przyjechać w porę, na określony czas; 5. uchwycić podobieństwo do czegoś usypisko słownik.
Co znaczy Ustrój:
Słownik 1. zasady prawne określające organizację i sposób funkcjonowania państwa, społeczeństwa, instytucji; 2. organizm usypisko znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: