zaprawa definicja
Słownik Zaprawa definicja. Czym jest polepszenia ich smaku, nadania zapachu i tym podobne; 2.

Czy przydatne?

Definicja Zaprawa

Co oznacza ZAPRAWA: 1. to, czym się potrawy zaprawia, przyprawia dla polepszenia ich smaku, nadania zapachu i tym podobne; 2. czynności mające na celu wdrożenie kogoś do czegoś, wyćwiczenie w czymś; 3. mieszanina najczęściej piasku wody i spoiwa, na przykład wapna, gipsu, cementu i tym podobne;;, stosowana do murowania, tynkowania; 4. warstwa odczynników chemicznych, barwników roślinnych, roztworu klejowego, gipsu i tym podobne;;;, stanowiąca podkład pod politurę, lakier, farbę

Czym jest Zaprawa znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zadać:
Słownik komuś do wykonania, opracowania, rozwiązania, do nauczenia się; 2. przyczynić komuś czegoś złego; 3. dodać do czegoś, na przykład do cieczy albo gazu, jakiś nowy składnik w celu otrzymania reakcji zaprawa.
Co znaczy Zarywać:
Słownik 1. powodować zapadanie, załamywanie się czego; 2. zagłębiać się w czym, uderzając mocno zaprawa.
Co znaczy Zator:
Słownik ruchu w formie stłoczonych ludzi, pojazdów; 2. nagromadzenie lodu, tworzące się w momencie spływu lodów w zwężeniach i zakrętach koryta rzeki, na mieliznach i innych przeszkodach; 3. nagłe zamknięcie zaprawa.
Co znaczy Zapora:
Słownik uniemożliwiająca przejście, przedostanie się kogoś, czegoś; 2. sztuczna przeszkoda, na przykład zasieki, słupy, barykady, pola minowe, ustawione, wybudowane w terenie w celu zahamowania ruchu wojsk zaprawa.
Co znaczy Związek:
Słownik zjawisk i tym podobne łączących się ze sobą, wpływających, oddziałujących na siebie; 2. zespół ludzi, instytucji, krajów i tym podobne zorganizowanych, działających razem, mających wspólne cele; 3 zaprawa.
  • Dodano:
  • Autor: