zaprawa definicja
Słownik ZAPRAWA definicja. Czym jest polepszenia ich smaku, nadania zapachu i tym podobne; 2.

Czy przydatne?

Definicja Zaprawa

Co oznacza ZAPRAWA: 1. to, czym się potrawy zaprawia, przyprawia dla polepszenia ich smaku, nadania zapachu i tym podobne; 2. czynności mające na celu wdrożenie kogoś do czegoś, wyćwiczenie w czymś; 3. mieszanina najczęściej piasku wody i spoiwa, na przykład wapna, gipsu, cementu i tym podobne;;, stosowana do murowania, tynkowania; 4. warstwa odczynników chemicznych, barwników roślinnych, roztworu klejowego, gipsu i tym podobne;;;, stanowiąca podkład pod politurę, lakier, farbę

Czym jest Zaprawa znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zaczepiać:
Słownik 1. umocowywać, przymocowywać coś do czegoś, zazwyczaj w jednym punkcie; 2. zahaczać, zawadzać; zagadywać; 3. wszczynać spór, bójkę; 4. przystrajać pannę młodą w czepiec w trakcie obrzędu weselnego zaprawa co znaczy.
Co znaczy Żar:
Słownik 1. rozżarzony węgiel, rozżarzone zwęglone drewno; 2. substancja rozpalona do czerwoności; 3. wysoka temperatura powietrza; 4. gwałtowność, żarliwość uczuć, ogień namiętności zaprawa krzyżówka.
Co znaczy Żeton:
Słownik upamiętniający jakieś wydarzenie albo będący odznaką stowarzyszenia, klubu i tym podobne; 2. krążek z metalu albo tworzywa sztucznego stosowany wymiennie zamiast pieniędzy w grach hazardowych zaprawa co to jest.
Co znaczy Zdrój:
Słownik 1. miejsce w ziemi, skąd wytryskuje woda; 2. miejscowość kuracyjna mająca źródła wód leczniczych; dziś tylko w nazwach własnych, na przykład Busko Zdrój zaprawa słownik.
Co znaczy Ześlizg:
Słownik ustawionych równolegle do siebie i w skos stoku, służący przy hamowaniu i skręcaniu; 2. urządzenie w kształcie pochyłego koryta, wykorzystywane do transportu wewnętrznego, gdzie element zsuwa się zaprawa czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: