zlewnia definicja
Słownik ZLEWNIA definicja. Czym jest zbiera mleko i przygotowuje je do odesłania do przerobu; 2.

Czy przydatne?

Definicja Zlewnia

Co oznacza ZLEWNIA: 1. pkt. skupu mleka, zakład pomocniczy mleczarni, gdzie się zbiera mleko i przygotowuje je do odesłania do przerobu; 2. region, z którego wody spływają do wspólnego zbiornika; dorzecze albo jego część

Czym jest Zlewnia znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zero:
Słownik 1. liczba oznaczona symbolem 0, która dodana do dowolnej liczby nie wymienia jej wartości; 2. startowy pkt. na skali, podziałce, od którego się coś mierzy, oblicza; 3. brak czegokolwiek, nic zlewnia co znaczy.
Co znaczy Zwał:
Słownik 1. spora liczba, masa czegoś zwalonego, zsypanego, nagromadzonego; 2. wysypisko skały płonnej albo odpadów przemysłowych usuwanych z kopalni, huty albo innego zakładu przemysłowego zlewnia krzyżówka.
Co znaczy Zasadzka:
Słownik 1. podstępne ukrycie się gdzieś w celu niespodziewanej napaści, działania znienacka, zaczajenie się na kogoś; 2. miejsce, gdzie się zaczajają myśliwi na zwierzynę zlewnia co to jest.
Co znaczy Zabór:
Słownik 1. przywłaszczenie sobie czegoś, zabranie cudzej rzeczy, cudzej własności; 2. państwo (albo jego część), teren zabrany, okupowany poprzez obce kraj; 3. sprawowanie władzy zaborczej zlewnia słownik.
Co znaczy Zemdlenie:
Słownik 1. wywołanie mdłości, pobudzenie do wymiotów; 2. strata na pewien czas przytomności zlewnia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: