złom definicja
Słownik ZŁOM definicja. Czym jest części, odpady produkcyjne w hutach, przeznaczone do przetopienia.

Czy przydatne?

Definicja Złom

Co oznacza ZŁOM: 1. zużyte, zniszczone elementy metalowe, maszyny albo ich części, odpady produkcyjne w hutach, przeznaczone do przetopienia jako surowiec wtórny; 2. odłamany, odłupany kawał czegoś, w szczególności: odłam, blok skalny; 3. gałąź, łodyga odłamana w konsekwencji silnego wiatru, gradu, sadzi itp

Czym jest Złom znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Żak:
Słownik 1. uczeń, student; 2. sługa kościelny; 3. sieć rozpięta na drewnianych obręczach, stosowana między innymi do morskich połowów przybrzeżnych złom co znaczy.
Co znaczy Zasłona:
Słownik osłania od czegoś, zakrywa coś, oddziela, przegradza od czegoś, przeszkadza w widzeniu czegoś; 2. w szermierce i boksie działanie obronne, opierające na odparciu ciosu albo uderzeniu obronnym w złom krzyżówka.
Co znaczy Zaczepiać:
Słownik 1. umocowywać, przymocowywać coś do czegoś, zazwyczaj w jednym punkcie; 2. zahaczać, zawadzać; zagadywać; 3. wszczynać spór, bójkę; 4. przystrajać pannę młodą w czepiec w trakcie obrzędu weselnego złom co to jest.
Co znaczy Zgon:
Słownik 1. śmierć, skonanie; 2. dawniej zegnanie w jedno miejsce, spęd złom słownik.
Co znaczy Zawał:
Słownik 1. ograniczona martwica tkanek powstająca w konsekwencji nagłego odcięcia dopływu krwi tętniczej do danej części tkanki; 2. samorzutne albo celowo wywołane zawalenie się stropu wyrobiska złom czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: