zrost definicja
Słownik Zrost definicja. Czym jest z zespolenia w jedną całość dwóch albo trzech wyrazów.

Czy przydatne?

Definicja Zrost

Co oznacza ZROST: 1. zrośnięcie się, zespolenie się czegoś; 2. słowo powstały z zespolenia w jedną całość dwóch albo trzech wyrazów zachowujących w zespoleniu swój pierwotny układ składniowy, na przykład wiarygodny; 3. bliznowata tkanka łączna powstała zazwyczaj wskutek zapalenia błon surowiczych opłucnej, otrzewnej, osierdzia i tym podobne albo po operacji, regularnie upośledzająca czynność narządu poprzez ograniczenie jego ruchomości

Czym jest Zrost znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zelżenie:
Słownik 1. znieważenie słowne, obrzucenie obelgami; 2. stanie się lżejszym, łagodniejszym, mniej ostrym zrost.
Co znaczy Znaczek:
Słownik kreska, krzyżyk, nacięcie i tym podobne służące dla zwrócenia czyjejś uwagi, oznaczenia czegoś; 2. odznaka, zazwyczaj metalowa, noszona na ubraniu, świadcząca o przynależności do jakiejś organizacji zrost.
Co znaczy Zwiad:
Słownik zdobywanie w terenie informacje o nieprzyjacielu i o tymże terenie objętym działaniami wojennymi; 2. pododdział prowadzący rozpoznanie wojskowe; 3. zbieranie informacje na jakiś temat, regularnie zrost.
Co znaczy Żuraw:
Słownik smukłej budowie ciała, długich, mocnych nogach, długiej szyi i prostym dziobie, popielato czarnym upierzeniu; 2. prymitywny przyrząd do wyciągania wody ze studni, w kształcie drąga dwuramiennego zrost.
Co znaczy Zburzenie:
Słownik 1. obrócenie w ruinę, rozwalenie; 2. strata barwy, zblaknięcie, spłowienie zrost.
  • Dodano:
  • Autor: