zrost definicja
Słownik Zrost definicja. Czym jest z zespolenia w jedną całość dwóch albo trzech wyrazów.

Czy przydatne?

Definicja Zrost

Co oznacza ZROST: 1. zrośnięcie się, zespolenie się czegoś; 2. słowo powstały z zespolenia w jedną całość dwóch albo trzech wyrazów zachowujących w zespoleniu swój pierwotny układ składniowy, na przykład wiarygodny; 3. bliznowata tkanka łączna powstała zazwyczaj wskutek zapalenia błon surowiczych opłucnej, otrzewnej, osierdzia i tym podobne albo po operacji, regularnie upośledzająca czynność narządu poprzez ograniczenie jego ruchomości

Czym jest Zrost znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zobojętnienie:
Słownik 1. zneutralizowanie, na przykład jakiegoś związku chemicznego; 2. stanie się obojętnym, strata zainteresowania czym zrost.
Co znaczy Zatrzask:
Słownik zazwyczaj metalowego, składającego się z dwóch części, jednej z wgłębieniem, drugiej z odpowiednią wypukłością, wchodzących jedna w drugą, służy do zapinania bluzek, rękawiczek, pokrowców i tym zrost.
Co znaczy Zaszłość:
Słownik 1. pozycja, zapis dokonane na podstawie dokumentu księgowego; 2. to, co zaszło, co się zdarzyło zrost.
Co znaczy Ząb:
Słownik tworów w kształcie płytki albo stożka zbudowanych z zębiny, pokrytej szkliwem, osadzonych w zębodole obu szczęk u człowieka i zwierząt kręgowych; 2. ostre, ustawione rzędem części jakiegoś zrost.
Co znaczy Zamiana:
Słownik 1. dawanie, otrzymywanie jednej rzeczy za drugą; 2. przekształcenie się czegoś, przeobrażenie, przejście z jednej postaci, formy w inną zrost.
  • Dodano:
  • Autor: