zrost definicja
Słownik ZROST definicja. Czym jest z zespolenia w jedną całość dwóch albo trzech wyrazów.

Czy przydatne?

Definicja Zrost

Co oznacza ZROST: 1. zrośnięcie się, zespolenie się czegoś; 2. słowo powstały z zespolenia w jedną całość dwóch albo trzech wyrazów zachowujących w zespoleniu swój pierwotny układ składniowy, na przykład wiarygodny; 3. bliznowata tkanka łączna powstała zazwyczaj wskutek zapalenia błon surowiczych opłucnej, otrzewnej, osierdzia i tym podobne albo po operacji, regularnie upośledzająca czynność narządu poprzez ograniczenie jego ruchomości

Czym jest Zrost znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zażyć:
Słownik 1. przełknąć, wypić lek; 2. doświadczyć, doznać, zaznać czegoś, skorzystać z czegoś zrost co znaczy.
Co znaczy Zatarcie:
Słownik powierzchni współpracujących przedmiotów maszyny, najczęściej w wyniku ich niedostatecznego smarowania; 2. uznanie skazania na mocy prawa albo orzeczenia sądu za niebyłe i usuwanie wpisu o nim z zrost krzyżówka.
Co znaczy Zadać:
Słownik komuś do wykonania, opracowania, rozwiązania, do nauczenia się; 2. przyczynić komuś czegoś złego; 3. dodać do czegoś, na przykład do cieczy albo gazu, jakiś nowy składnik w celu otrzymania reakcji zrost co to jest.
Co znaczy Zawał:
Słownik 1. ograniczona martwica tkanek powstająca w konsekwencji nagłego odcięcia dopływu krwi tętniczej do danej części tkanki; 2. samorzutne albo celowo wywołane zawalenie się stropu wyrobiska zrost słownik.
Co znaczy Zalecenie:
Słownik 1. doradzić wykonanie czego; 2. unosząc się w powietrzu dotrzeć dokądś zrost czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: