żuraw definicja
Słownik ŻURAW definicja. Czym jest nogach, długiej szyi i prostym dziobie, popielato czarnym.

Czy przydatne?

Definicja Żuraw

Co oznacza ŻURAW: 1. ptak spory o smukłej budowie ciała, długich, mocnych nogach, długiej szyi i prostym dziobie, popielato czarnym upierzeniu; 2. prymitywny przyrząd do wyciągania wody ze studni, w kształcie drąga dwuramiennego obciążonego ciężarkiem i umieszczonego na wysokiej podstawie; 3. urządzenie dźwigowe złożone z konstrukcji nośnej i systemów do podnoszenia i przenoszenia transportowanego ładunku zawieszonego na ruchomym ramieniu

Czym jest Żuraw znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Zaperzać Się:
Słownik 1. zarastać perzem; 2. wpadać w złość, wybuchać gniewem, zacietrzewiać się żuraw co to jest.
Co znaczy Zadęcie:
Słownik 1. dźwięk wydobyty z instrumentu dętego; 2. pretensjonalne podnoszenie wartości, rangi czegoś, pokazywanie siebie albo czegoś takim, jakim się nie jest żuraw definicja.
Co znaczy Żółcień:
Słownik imbirowatych, o sporych, żółtych kwiatach i o bulwach używanych po sproszkowaniu jako przyprawa kuchenna i dostarczających żółtego barwnika - kurkuminy; 2. żółty pigment pochodzenia organicznego lub żuraw co znaczy.
Co znaczy Zmaza:
Słownik 1. brud, plama; 2. mimowolny wypływ nasienia w trakcie snu, pojawiający się u mężczyzn w momencie pokwitania albo w następstwie abstynencji seksualnej; 3. skaza moralna, wada, wina żuraw słownik.
Co znaczy Zażyć:
Słownik 1. przełknąć, wypić lek; 2. doświadczyć, doznać, zaznać czegoś, skorzystać z czegoś żuraw znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: