żuraw definicja
Słownik ŻURAW definicja. Czym jest nogach, długiej szyi i prostym dziobie, popielato czarnym.

Czy przydatne?

Definicja Żuraw

Co oznacza ŻURAW: 1. ptak spory o smukłej budowie ciała, długich, mocnych nogach, długiej szyi i prostym dziobie, popielato czarnym upierzeniu; 2. prymitywny przyrząd do wyciągania wody ze studni, w kształcie drąga dwuramiennego obciążonego ciężarkiem i umieszczonego na wysokiej podstawie; 3. urządzenie dźwigowe złożone z konstrukcji nośnej i systemów do podnoszenia i przenoszenia transportowanego ładunku zawieszonego na ruchomym ramieniu

Czym jest Żuraw znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Żołądź:
Słownik 1. owoc dębu, jajowaty orzeszek otoczony u nasady miseczką pokrytą łuskowatymi listkami; 2. końcowa część prącia męskiego pokryta napletkiem; 3. jeden z kolorów kart, trefl żuraw co znaczy.
Co znaczy Zwierciadło:
Słownik pokrytego na spodniej powierzchni warstwą srebra albo aluminium, mająca cecha odbijania znajdujących się przed nią elementów, stosowana jako element toaletowy, do dekoracji wnętrz i tym podobne; 2 żuraw krzyżówka.
Co znaczy Zacząć:
Słownik działania, wykonać pierwszą, początkową część jakiejś czynności; 2. wejść w startowy moment jakiegoś stanu, przejawić pierwsze oznaki jakiegoś stanu; 3. wziąć, ująć część z jakiejś całości, naruszyć żuraw co to jest.
Co znaczy Zasłona:
Słownik osłania od czegoś, zakrywa coś, oddziela, przegradza od czegoś, przeszkadza w widzeniu czegoś; 2. w szermierce i boksie działanie obronne, opierające na odparciu ciosu albo uderzeniu obronnym w żuraw słownik.
Co znaczy Zażyć:
Słownik 1. przełknąć, wypić lek; 2. doświadczyć, doznać, zaznać czegoś, skorzystać z czegoś żuraw czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: