zwiad definicja
Słownik ZWIAD definicja. Czym jest nieprzyjacielu i o tymże terenie objętym działaniami wojennymi.

Czy przydatne?

Definicja Zwiad

Co oznacza ZWIAD: 1. zbieranie, zdobywanie w terenie informacje o nieprzyjacielu i o tymże terenie objętym działaniami wojennymi; 2. pododdział prowadzący rozpoznanie wojskowe; 3. zbieranie informacje na jakiś temat, regularnie wśród większej liczby ludzi, na większym terenie

Czym jest Zwiad znaczenie w Słownik wyrazy Z .

Co znaczy Żebrować:
Słownik 1. robić na czym żebra, na przykład nacinać wgłębienia w drzewie, kamieniu i tym podobne; 2. dawniej żebrać zwiad co znaczy.
Co znaczy Zwolnienie:
Słownik 1. osłabienie tempa czego; 2. żłobienie dołów, rozszarpywanie co zwiad krzyżówka.
Co znaczy Zaangażować:
Słownik 1. przyjąć kogoś do pracy, zawrzeć z kimś umowę o pracę; 2. związać kogoś z czymś materialnie albo moralnie; 3. wciągnąć w coś, skłonić do wzięcia udziału w czymś zwiad co to jest.
Co znaczy Zmysł:
Słownik organizmu do odbierania i analizy bodźców i reagowania na nie; 2. umiejętność, skłonność do czegoś; 3. popęd płciowy; 4. przytomność, świadomość; 5. umiejętność rozumienia, pojmowania czegoś, umysł zwiad słownik.
Co znaczy Załoga:
Słownik obsługujących jakiś środek lokomocji; 2. ogół pracowników jednostki produkcyjnej, handlowej, instytucji naukowej i tym podobne, mających określone zadania, wymagania; 3. ekipa żołnierzy albo zwiad czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: