chlorofil definicja
Jak użyć CHLOROFIL - definicja. Lek na zielonkawym, drugi żółto - zielonym, oba znajdują szerokie.

Czy przydatne?

Definicja CHLOROFIL jako lek

Co to jest CHLOROFIL: Znamy dwa rodzaje chlorofilu, jeden o zabarwieniu niebiesko - zielonkawym, drugi żółto - zielonym, oba znajdują szerokie wykorzystanie w kosmetyce, w produkcji perfum i farmaceutyków, stanowią gdyż nieszkodliwe barwniki. Stosowane są do emulsji, wosków, mydeł i tak dalej Chlorofil dzięki właściwościom antyseptycznym i ściągającym, służący jest także w kremach przeznaczonych do cery tłustej. Właściwości chlorofilu wykorzystuje się także do produkcji dezodorantów.

Czym jest CHLOROFIL znaczenie w Medycyna estetyczna C .

Leczenie CHROMOTERAPIA:
Zabieg wykorzystująca uzdrawiającą moc kolorów. W tearpii kolorami stosuje się: naświetlanie odpowiednimi kolorami najczęściej miejsc zmienionych chorobowo, kąpiel w kolorowej wodzie, picie wody chlorofil.
Leczenie Cellulit:
Zabieg podskórnej, wywołana zachwianiem proporcji pomiędzy tkanką łączną a tłuszczową, a więc zmiany w tkance podskórnej opierające na nierównomiernym rozmieszczeniu tkanki tłuszczowej. To jest przewlekłe chlorofil.
Leczenie CYTRYNOWY OLEJEK:
Zabieg eteryczny o bardzo odświeżającym zapachu otrzymywany ze skórek cytrynowych. Olejek cytrynowy jest dobrze tolerowany poprzez skórę i dlatego chętnie służący jest do perfumowania środków pielęgnujących chlorofil.
Leczenie Cera Łojotokowa:
Zabieg To przetłuszczona, błyszcząca skóra, sprawiająca wrażenie mokrej chlorofil.
Leczenie CHMIEL:
Zabieg rodz. konopiowatych. Surowcem zielarskim są szyszki chmielu zawierające składniki bakteriostatyczne i ściągające, działają kojąco, przeciwzapalnie, łagodzą podrażnienia, napinają skórę i działają na chlorofil.
  • Dodano:
  • Autor: