licówki aparat definicja
Jak leczyć Aparat czy licówki?? Czym jest Mam 24 lata i krzywe zęby. Czy są szanse, aby w tym wieku.

Czy przydatne?

Definicja Aparat czy licówki?

Co to jest: Aparat czy licówki? Mam 24 lata i krzywe zęby. Czy są szanse, aby w tym wieku je wyprostować? Mój stomatolog prowadzący mówi, iż moje zęby bardzo się psują i obawia się, iż po ściągnięciu takiego aparatu nie doleczę zębów, bądź ich leczenie będzie kosztowało mnie dorobek. Więc może licówki - na czym to bazuje? Nie ma górnej granicy wieku, do której można leczyć się ortodontycznie. To, iż ma Pani zęby podatne na postęp próchnicy, w ogóle nie musi oznaczać rezygnacji z leczenia ortodontycznego. Należy zmienić przyzwyczajenia higieniczne - częściej i dokładniej myć zęby (po każdym posiłku), korzystać nici dentystycznej, płukanek. Licówkami można zamaskować krzywy zgryz. To są porcelanowe płatki, które nakłada się na ząb. Proponuję Pani konsultację u innego stomatologa, a najlepiej u ortodonty
Leczenie Afty:
Zabieg zauważyłam, iż najczęściej wiosną i jesienią) pojawiają się w jamie ustnej owalne albo okrągłe zapalenia. Utrudniają jedzenie, a czasem nawet mówienie, bo odczuwam przy tym ból i pieczenie aparat czy licówki?.
Leczenie Aparat A Kolczyk W Języku:
Zabieg języku Czy mogę przekłuć język, jeżeli mam aparat ortodontyczny? Osobiście jestem przeciwna kolczykowaniu języka, warg. Noszenie kolczyków w tych miejscach może powodować sporo niebezpiecznych dla aparat czy licówki?.
  • Dodano:
  • Autor: