licówki aparat definicja
Jak leczyć Aparat czy licówki?? Czym jest Mam 24 lata i krzywe zęby. Czy są szanse, aby w tym wieku.

Czy przydatne?

Definicja Aparat czy licówki?

Co to jest: Aparat czy licówki? Mam 24 lata i krzywe zęby. Czy są szanse, aby w tym wieku je wyprostować? Mój stomatolog prowadzący mówi, iż moje zęby bardzo się psują i obawia się, iż po ściągnięciu takiego aparatu nie doleczę zębów, bądź ich leczenie będzie kosztowało mnie dorobek. Więc może licówki - na czym to bazuje? Nie ma górnej granicy wieku, do której można leczyć się ortodontycznie. To, iż ma Pani zęby podatne na postęp próchnicy, w ogóle nie musi oznaczać rezygnacji z leczenia ortodontycznego. Należy zmienić przyzwyczajenia higieniczne - częściej i dokładniej myć zęby (po każdym posiłku), korzystać nici dentystycznej, płukanek. Licówkami można zamaskować krzywy zgryz. To są porcelanowe płatki, które nakłada się na ząb. Proponuję Pani konsultację u innego stomatologa, a najlepiej u ortodonty
Leczenie Paradontoza:
Zabieg jakieś nowoczesne sposoby leczenia paradontozy, czy da się ją zahamować? Jakie preparaty stosować w codziennej higienie j. ustnej w razie stwierdzenia paradontozy? Współczesna stomatologia oferuje aparat czy licówki? co znaczy.
Leczenie Ciemna Dwójka Po Leczeniu Kanałowym:
Zabieg leczeniu kanałowym Miałam bardzo dawno temu leczoną kanałowo dwójkę. Z czasem zaczęła ona ciemnieć od korzenia, tak iż połowa zęba jest ciemna. Na zdjęciu okazało się iż korzeń został nieprecyzyjnie aparat czy licówki? krzyżówka.
Leczenie Wybielanie A Porcelana:
Zabieg porcelana Posiadam porcelanowe nakładki na przednie 3 zęby. Czy mogę wybielić resztę czy wybielanie nie zaszkodzi porcelanie? Moja lekarz powiedziała mi iż mam za słabe zęby na wybielanie czy ma aparat czy licówki? co to jest.
Leczenie Próchnica Czy Demineralizacja Szkliwa?:
Zabieg demineralizacja szkliwa? Na zębach zrobiły mi się białe porowate i ciemne plamy. Dentystka powiedziała, iż musi je pouzupełniać, ponieważ jak lekko poskrobała jakimś narzędziem, to szkliwo się aparat czy licówki? słownik.
Leczenie Biel Zębów I Usuwanie Kamienia:
Zabieg usunięcie kamienia Chciałabym się dowiedzieć jak można wybielić zęby? Czy może to być zwyczajna pasta czy lepiej udać się do stomatologa i na czym bazuje usunięcie kamienia i czy to boli? Czy tj aparat czy licówki? czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: