ciemna dwójka leczeniu definicja
Jak leczyć Ciemna dwójka po leczeniu kanałowym? Czym jest leczeniu kanałowym Miałam bardzo dawno.

Czy przydatne?

Definicja Ciemna dwójka po leczeniu kanałowym

Co to jest: Ciemna dwójka po leczeniu kanałowym Miałam bardzo dawno temu leczoną kanałowo dwójkę. Z czasem zaczęła ona ciemnieć od korzenia, tak iż połowa zęba jest ciemna. Na zdjęciu okazało się iż korzeń został nieprecyzyjnie "zalepiony". Czy po poprawieniu nieudolnego leczenia istnieje sposobność iż ząb sam zjaśnieje?? Po powtórnym leczeniu kanałowym ciemny kolor zęba zostanie.Jest sposobność zabiegu wybielania korzenia ,lecz zabieg taki osłabia korzeń a zatem cały ząb. Najwspanialszym rozwiązaniem jest korona pełnoceramiczna,która spełnia wszelakie obowiązki estetyczne, ,lecz także zabezpiecza ząb przed złamaniem
Leczenie Ciąża A Lampa Światłoutwardzalna:
Zabieg światłoutwardzalna Czy utwardzanie wypełnienia zęba specjalną lampą w czwartym miesiącu ciąży może mieć niekorzystny wpływ na dziecko? Nie, lampa światłoutwardzalna nie jest szkodliwa. U pacjentek w ciemna dwójka po leczeniu kanałowym.
Leczenie Czemu Mam Takie Problemy Z Zębami?:
Zabieg problemy z zębami? Mam 27 lat. i 5 zębów przeleczonych już kanałowo. Moje zęby są oporne na leczenie zachowawcze. Z zewnątrz wyglądają dobrze, psują się z kolei od środka. Pierwszym symptomem, iż z ciemna dwójka po leczeniu kanałowym.
Leczenie Czy Usunąć Kły?:
Zabieg górnym łuku wyrosły mi dwa kły. Ortodonta zaleca stały aparat, a jeżeli szczęka się nie rozszerzy - wyrwanie czterech zębów. Aparat jest drogi, nie chcę także tracić 4 zdrowych zębów. Stomatolog ciemna dwójka po leczeniu kanałowym.
Leczenie Czy Znieczulenie Boli?:
Zabieg boli? Czy znieczulenie zastrzykiem boli? Czy będą jakieś symptomy po tym zastrzyku? Wszystko zależy od tego, w jaki sposób podawane jest znieczulenie. Dobry stomatolog będzie robił to bez pośpiechu ciemna dwójka po leczeniu kanałowym.
Leczenie Chore Zęby A Nerw Wzrokowy:
Zabieg wzrokowy Stwierdzono u mnie zapalenie nerwu wzrokowego, nietypowe. Neurolog nic nie stwierdził, pole widzenia w normie. Stomatolog wykrył torbiele 2 zębów. Czy może to być powodem zapalenia? Jak w ciemna dwójka po leczeniu kanałowym.
  • Dodano:
  • Autor: