Co to jest:
Prawo do znieczulenia Czy pacjent ma prawo od stomatologa wymagać znieczulenia przy leczeniu zębów? Tak, pacjent może poprosić stomatologa o znieczulenie. W dobrych gabinetach stomatologicznych to doktor pyta pacjenta czy życzy sobie znieczulenie. To istotne, ponieważ prawie każdy chce albo może być znieczulony. Dlatego także bardzo istotny jest wywiad wstępny przeprowadzany w gabinecie stomatologicznym. Czasami zdarza się, iż pacjent jest bardzo wrażliwy na ból i prosi o dodatkowe znieczulenie. Życzę bezbolesnej wizyty u stomatologa!
- Leczenie Próchnica Butelkowa:
- Zabieg Witam,moja 16 miesięczna córeczka ma próchnice butelkową 4 górnych ząbków - jedynek i dwójek. Czy jest jakaś efektywna sposób, tak aby zrobić coś z tymi ząbkami? Polecam Pani zabieg lapisowania. To prawo do znieczulenia.
- Leczenie Próchnica U 3 Latka:
- Zabieg Mój synek ma 3 lata i próchnicę, miał robiony zabieg lapisowania zębów. Niestety nie zauważyłam żadnej poprawy, a w dodatku zęby zrobiły się czarne. Czy lapisować dalej? Po zabiegu lapisowanie zęby prawo do znieczulenia.
- Leczenie Po Leczeniu Kanałowym:
- Zabieg kanałowym Ok. rok temu leczyłam kanałowo dolną siódemkę. To był trudny sytuacja ze stanem zapalnym i chyba nawet ubytkiem w kości. Odtąd 2 razy robiłam rentgen, widzę na zdjęciu, iż zmiana wciąż jest prawo do znieczulenia.
- Leczenie Przyspieszenie Leczenia Po Ekstrakcji Zęba:
- Zabieg leczenia po ekstrakcji zęba Cztery dni temu miałam wyrwaną 6 (prawa dolna) wszystko goi się poprawnie, wiem to od lek. Stomatolog, u której byłam na kontroli w dniu dzisiejszym. W trakcie tejże prawo do znieczulenia.
- Leczenie Problem Z Dziąsłami A Kolczyk:
- Zabieg a kolczyk Moje dziąsła bardzo się obsunęły, dwie dolne jedynki delikatnie się ruszają. Czy może być to wywołane kolczykiem w języku? Jak powinnam to leczyć, czy jedynym wyjściem jest pobycie się prawo do znieczulenia.