społeczne choroby definicja
Co to jest Choroby społeczne. Co oznacza charakterze przewlekłym, występujących z sporą częstością.

Czy przydatne?

Definicja Choroby społeczne

W diecie zastosowanie choroby społeczne: Dolegliwości socjalne - ekipa chorób, najczęściej o charakterze przewlekłym, występujących z sporą częstością i powodujących znaczące utraty socjalne w wyniku przedwczesnych zgonów, inwalidztwa, absencji chorobowej i wydatków leczenia; do ch. s. zalicza się na przykład dolegliwości reumatyczne, cukrzycę, gruźlicę, niedokrwienną chorobę serca

Czym jest Choroby społeczne znaczenie w Słownik składniki C .

Co znaczy Cunnilingus:
Słownik Cunnilingus - całowanie żeńskich narządów płciowych choroby społeczne.
Co znaczy Ćwiczenia W Wodzie:
Słownik wykorzystują dobry wpływ środowiska wodnego na organizm. Prowadzone są najczęściej w szczególnych, odpowiednio przystosowanych zbiornikach wodnych, mających właściwą rozmiar, głębokość (do 150 cm choroby społeczne.
Co znaczy Cechy Płciowe Pierwotne:
Słownik Cechy płciowe pierwotne - zespół narządów płciowych rozwijających się u osobnika o określonej płci genetycznej, różnych u przedstawicieli płci męskiej i żeńskiej choroby społeczne.
Co znaczy Cewa Nerwowa:
Słownik Cewa nerwowa - tkanka zarodkowa, z której następnie rozwija się rdzeń kręgowy i mózg choroby społeczne.
Co znaczy Cewka Moczowa:
Słownik przewód wyprowadzający mocz z pęcherza moczowego. Cewka męska jest również drogą wyprowadzającą nasienie (nasieniowody uchodzą w pobliżu szyjki pęcherza moczowego). Odcinek prą-iowy otoczony jest choroby społeczne.
  • Dodano:
  • Autor: