fiksacja definicja
Co to jest Fiksacja. Co oznacza tendencji do powtarzania tego samego zachowania (regularnie.

Czy przydatne?

Definicja Fiksacja

W diecie zastosowanie fiksacja: Fiksacja - termin stosowany w psychologii dla ustalenia tendencji do powtarzania tego samego zachowania (regularnie nieskutecznego). W tym znaczeniu iksacja stanowi jeden z objawów nerwicy. Może przybierać postać uporczywego trzymania się tego samego schematu przy rozwiązywaniu zadań o charakterze intelektualnym i powiązane jest z tak zwany sztywnością myślenia albo także uporczy­ego przeżywania negatywnych uczuć w konsekwencji doznanego urazu psychicznego. W innym rozumieniu fiksacja znaczy zatrzymanie się na jednej z faz rozwoju i bazuje na przejawianiu zachowań charakterystycznych dla tej etapy, bez możliwości ich zmiany w kierunku przejawiania zachowań bardziej dojrzałych

Czym jest Fiksacja znaczenie w Słownik składniki F .

Co znaczy Fizjoterapia:
Słownik Fizjoterapia - obejmuje następujące działy leczenia usprawniającego: kinezyterapię (leczenie ruchem), fizykoterapię (wykorzystującą do potrzeb lecznictwa czynniki fizykalne), masaż fiksacja.
Co znaczy Foniatria:
Słownik Foniatria - edukacja zajmująca się fizjologią i patologią głosu, mowy i słuchu fiksacja.
Co znaczy Fetoskopia:
Słownik specjalistyczne badanie opierające na wprowadzeniu do worka owodniowego cienkiego urządzenia optycznego ze źródłem światła i uwidocznieniu płodu, naczyń pępowiny i powierzchni łożyska. Folitropina fiksacja.
Co znaczy Faza Folikularna:
Słownik Etap folikularna - część cyklu miesiączkowego poprzedzająca owulację fiksacja.
Co znaczy Farmakologia:
Słownik edukacja o lekach i ich działaniu na organizm. Obejmuje szeroki zakres wiedzy o lekach; główne zagadnienia to: właściwości i systemy działania leków i ich wpływ na czynności biologiczne organizmu fiksacja.
  • Dodano:
  • Autor: