makropsje definicja
Co to jest Makropsje. Co oznacza elementy albo osóby powiększają się i przybliżają, regularnie.

Czy przydatne?

Definicja Makropsje

W diecie zastosowanie makropsje: Makropsje - złudzenia wzrokowe opierające na wrażeniu, iż elementy albo osóby powiększają się i przybliżają, regularnie współistniejące z zaburzeniami postrzegania schematu ciała, odbioru bodźców z otoczenia i poczucia czasu. Te ostatnie symptomy określane są mianem "zespołu Alicji w krainie czarów". Makropsje i symptomy "zespołu Alicji w krainie czarów" traktowane są regularnie jako charakterystyczne dla padaczki

Czym jest Makropsje znaczenie w Słownik składniki M .

Co znaczy Moszna:
Słownik Moszna - worek skórny, gdzie mieszczą się jądra makropsje.
Co znaczy Miaźdźyca Tętnic:
Słownik polegająca na pojawianiu się zmian zwyrodnieniowo-wytwórczych w błonie wewnętr­nej i środkowej tętnic. Rozpoczyna się od wysypkowatego gromadzenia lipidów, zmian zwyrodnieniowych w naczyniach makropsje.
Co znaczy Masturbacja:
Słownik Masturbacja - dotykanie narządów płciowych własnych albo osoby drugiej w celu wywołania pobudzenia makropsje.
Co znaczy Marzenia Senne:
Słownik pojawiające się mimo woli w okresie snu wyobrażenia raczej wzrokowe, lecz także węchowe, słuchowe albo dotykowe. Mogą stanowić reminiscencje przeżyć, oglądanych filmów, treści przeczytanych książek makropsje.
Co znaczy Masaż Punktowy:
Słownik sposób lecznicza pochodząca od akupunktury. Bazuje na mechanicznym pobudzaniu (ugniataniu, masowaniu) odpowiednich punktów na ciele. Masowanie ma na celu wywołanie ucisku, odpowiedniego co do siły i makropsje.
  • Dodano:
  • Autor: