makropsje definicja
Co to jest Makropsje. Co oznacza elementy albo osóby powiększają się i przybliżają, regularnie.

Czy przydatne?

Definicja Makropsje

W diecie zastosowanie makropsje: Makropsje - złudzenia wzrokowe opierające na wrażeniu, iż elementy albo osóby powiększają się i przybliżają, regularnie współistniejące z zaburzeniami postrzegania schematu ciała, odbioru bodźców z otoczenia i poczucia czasu. Te ostatnie symptomy określane są mianem "zespołu Alicji w krainie czarów". Makropsje i symptomy "zespołu Alicji w krainie czarów" traktowane są regularnie jako charakterystyczne dla padaczki

Czym jest Makropsje znaczenie w Słownik składniki M .

Co znaczy Mejoza:
Słownik mitozy charakteryzująca się dwoma kolejnymi podziałami jądra komórkowego zachodzącymi w trakcie wytwarzania gamet albo mejospor. W pierwszym podziale chromosomy homologiczne rozdzielają się, w drugim makropsje.
Co znaczy Moczowod:
Słownik rurkowaty przewód odprowadzającymocz z nerki. Moczowody (prawy i lewy) uchodzą do pęcherza moczowego. Do wad rozwojowych moczowodu należy między innymi moczowód podwójny, nadmiernie szeroki i zbyt makropsje.
Co znaczy Moczenie Dzienne:
Słownik Moczenie dzienne - u dzieci ponad 3 rż świadczy o wadzie układu moczowego albo nerwowego, zakażeniu dróg moczowych upośledzeniu rozwoju psychicznego, czasem jest symptomem cukrzycy makropsje.
Co znaczy Mutacja Genetyczna:
Słownik zmiana materiału genetycznego nie będąca rezultatem ani rozszczepiania, ani połączenia się cech w konsekwencji krzyżowania. Zmiana może dotyczyć pojedynczego genu albo chromosomu. Jeżeli nastąpi w makropsje.
Co znaczy Metanol:
Słownik drzewny, CH3OH, bezbarwna ciecz o charakterystycznym, podobnym do ? etanolu, zapachu; jest bardzo trujący: wypicie kilku do kilkunastu gramów skutkuje ślepotę albo nawet śmierć (dawka śmiertelna makropsje.
  • Dodano:
  • Autor: