maskulinizacja definicja
Co to jest Maskulinizacja. Co oznacza przykład zarostu) u kobiet, zazwyczaj wskutek zaburzeń.

Czy przydatne?

Definicja Maskulinizacja

W diecie zastosowanie maskulinizacja: Maskulinizacja - postęp wtórnych męskich cech płciowych (na przykład zarostu) u kobiet, zazwyczaj wskutek zaburzeń hormonalnych

Czym jest Maskulinizacja znaczenie w Słownik składniki M .

Co znaczy Mleko Modyfikowane:
Słownik Mleko modyfikowane - mleko krowie przystosowane do żywienia niemowląt. Nie używa się ustalenia mleko humanizowane , bo mleka krowiego nie można w pełni upodobnić do mleka żeńskiego maskulinizacja.
Co znaczy Mięsaki:
Słownik złośliwe pochodzące z tkanki łącznej, kostnej, tłuszczowej. Rozpoznanie określa się na podstawie badania mikroskopowego. Leczenie jest najczęściej kompleksowe (chemioterapia, radioterapia i leczenie maskulinizacja.
Co znaczy Mikropsje:
Słownik złudzenie wzrokowe opierające na widzeniu elementów, osób zmniejszonych i jakby oddalonych. Regularnie współistnieją z zespołem Alicji w krainie czarów Podobnie jak makropsje traktowane są jako maskulinizacja.
Co znaczy Menstruacja:
Słownik miesiączka, z angielskiego: period, z łaciny menses); krwawienie miesięczne - fizjologiczne zdarzenie opierające na cyklicznym złuszczaniu się nabłonka macicy (endometrium) pod wpływem maskulinizacja.
Co znaczy Mechanizmy Obronne:
Słownik powtarzające się metody zachowania, regularnie nieświadome, chroniące człowieka przed przykrymi doznaniami. Do systemów obronnych należą między innymi: fantazjowanie ? zaspokojenie w wyobraźni maskulinizacja.
  • Dodano:
  • Autor: