biotechnologia definicja
Co to jest biotechnologia. Wyjaśnienie wykorzystanie wiedzy z dziedziny biologii (biochemii.

Czy przydatne?

Co to jest biotechnologia

Co oznacza BIOTECHNOLOGIA: technologiczne wykorzystanie wiedzy z dziedziny biologii (biochemii, mikrobiologii, ekologii), na przykład prowadzenie hodowli komórek drobnoustrojów do produkcji szczepionek, produkcja hormonów, białek, przetwarzanie odpadów na produkty pełnowartościowe

Czym jest biotechnologia znaczenie w Słownik biologia B .

Co znaczy Bulwy:
Słownik spichrzowe roślin, silnie skrócone i zgrubiałe, powstające z przekształconych pędów (najczęściej) albo korzeni. B. są bardzo nietrwałe (jeden sezon wegetacyjny). Służą do rozmnażania wegetatywnego, u biotechnologia co znaczy.
Co znaczy Biogeografia:
Słownik się badaniem rozsiedlenia roślin (fitogeografia) i zwierząt (zoogeografia), opisująca powody, które warunkowały je dawniej i współcześnie. Fitogeografia (geobotanika, geografia roślin) jest edukacją biotechnologia krzyżówka.
Co znaczy Barwniki Oddechowe:
Słownik występujące u zwierząt, przenoszą tlen z narządów oddechowych do tkanek. U zwierząt kręgowych transporterem tlenu jest hemoglobina (żelazoporfiryna) występująca w erytrocytach, u bezkręgowców biotechnologia co to jest.
Co znaczy Brodawki Przędne:
Słownik kądziołki biotechnologia słownik.
Co znaczy Bakterie Brodawkowe:
Słownik mające umiejętność wiązania azotu z powietrza, żyjące w symbiozie na przykład z roślinami motylkowymi, u których wywołują powstawanie charakterystycznych brodawek korzeniowych. B.b. (Rhizobium biotechnologia czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: