dizygotyczne bliźnięta definicja
Co to jest bliźnięta dizygotyczne. Wyjaśnienie bliźnięta dwujajowe. Co znaczy DIZYGOTYCZNE.

Czy przydatne?

Co to jest bliźnięta dizygotyczne

Co oznacza BLIŹNIĘTA DIZYGOTYCZNE: bliźnięta dwujajowe

Czym jest bliźnięta dizygotyczne znaczenie w Słownik biologia B .

Co znaczy Bilans Wodny:
Słownik ilością wody pobranej i wydalonej poprzez organizm w tym samym czasie. U roślin b.w. zależy między innymi od ilości wody pobranej poprzez korzenie i stopnia transpiracji, w organizmie zwierząt od bliźnięta dizygotyczne.
Co znaczy Bezszczękowce, Bezżuchwowce:
Słownik posiadające szczęk, przeciwstawiane wszystkim innym kręgowcom mającym szczęki - Gnathostomata (żuchwowce). Należy do nich gromada kręgoustych, których przedstawicielem jest minóg rzeczny (Lampetra bliźnięta dizygotyczne.
Co znaczy Baer Karl Ernst:
Słownik zoologii, anatomii, a w pierwszej kolejności embriologii. Twórca teorii listków zarodkowych; odkrył, iż ich pojawianie się jest właściwe dla wszystkich kręgowców. Sformułował prawo rozwoju, które bliźnięta dizygotyczne.
Co znaczy Bakteriofagi:
Słownik w komórkach bakteryjnych. B. złożona jest z osłonki białkowej i rdzenia utworzonego poprzez kwas nukleinowy DNA, rzadziej RNA. Osłonka białkowa na jednym biegunie wirusa przechodzi w rurkowaty bliźnięta dizygotyczne.
Co znaczy Błona Surowicza:
Słownik występująca u kręgowców, wyściełająca różne części jam ciała i układu limfatycznego; 2) u owadów - jedna z błon płodowych mająca różną budowę i pochodzenie; 3) u kręgowców lądowych (gady, ptaki bliźnięta dizygotyczne.
  • Dodano:
  • Autor: