inwaginacja definicja
Co to jest inwaginacja. Wyjaśnienie zespołów komórek do przestrzeni zajmowanych poprzez inne.

Czy przydatne?

Co to jest inwaginacja

Co oznacza INWAGINACJA: 1) wpuklanie się zespołów komórek do przestrzeni zajmowanych poprzez inne komórki; 2) w procesie gastrulacji: wpuklanie się blastomerów do wnętrza blastuli

Czym jest inwaginacja znaczenie w Słownik biologia I .

Co znaczy Imbibicja:
Słownik pasywny pobór wody raczej poprzez substancje takie jak skrobia, celuloza i tym podobne Zdarzenie i. obserwowane jest między innymi u nasion bezpośrednio przed kiełkowaniem inwaginacja.
Co znaczy Inbredowanie:
Słownik kojarzenie inwaginacja.
Co znaczy Ichtiostega:
Słownik przedstawiciela wymarłych płazów (Amphibia), którego szczątki odkryto w górnodewońskich osadach w skałach Grenlandii. Wybrane cechy budowy i., między innymi obecność promieni kostnych w płetwie inwaginacja.
Co znaczy Inkubacja:
Słownik wysiadywania albo sztucznego wylęgania jaj; 2) czas upływający od zniesienia jaja do wylęgu; 3) wstępny faza rozwoju choroby, od momentu zakażenia do wystąpienia objawów; 4) hodowla kultur inwaginacja.
Co znaczy Izogamia:
Słownik opierające na produkcji i łączeniu się izogamet. Zdarzenie i. charakterystyczne jest dla niektórych pierwotniaków (Protozoa), jednokomórkowych glonów (Algae) i niektórych grzybów (Mycetae inwaginacja.
  • Dodano:
  • Autor: