interstycjalne komórki definicja
Co to jest komórki interstycjalne. Wyjaśnienie niezróżnicowane, mogące przekształcać się w komórki.

Czy przydatne?

Co to jest komórki interstycjalne

Co oznacza KOMÓRKI INTERSTYCJALNE: komórki niezróżnicowane, mogące przekształcać się w komórki wyspecjalizowane (na przykład parzydełkowe i płciowe); mają charakter embrionalny, występują u form dorosłych; obecne między innymi w ektodermie jamochłonów (Coelenterata)

Czym jest komórki interstycjalne znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Kolchicyna:
Słownik związek z ekipy alkaloidów, występujący w tkankach zimowita jesiennego. Wywołuje zaburzenia w przebiegu mitozy i mejozy. Służąca w lecznictwie. W rolnictwie używana przy produkcji odmian komórki interstycjalne co znaczy.
Co znaczy Klimat:
Słownik atmosferycznych, jest to temperatura, ciśnienie powietrza, wilgotność, opady, nasłonecznienie, siła wiatru, charakterystycznych dla danego obszaru i uwarunkowanych położeniem geograficznym i komórki interstycjalne krzyżówka.
Co znaczy Kłębuszek Naczyniowy:
Słownik kłębuszek nerkowy komórki interstycjalne co to jest.
Co znaczy Kategoria Systematyczna:
Słownik szczebel w hierarchii organizmów żywych, skupiający organizmy sklasyfikowane na podstawie podobieństwa i pokrewieństwa. Reguły klasyfikacji zostały wprowadzone poprzez Linneusza K. w XVIII w. W komórki interstycjalne słownik.
Co znaczy Kiełek:
Słownik pierwszy organ zarodkowy roślin wychodzący z nasienia i stanowiący początkowe stadium rozwoju korzenia komórki interstycjalne czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: