konkurencja definicja
Co to jest konkurencja. Wyjaśnienie dwóch albo więcej organizmów tego samego albo różnych gatunków.

Czy przydatne?

Co to jest konkurencja

Co oznacza KONKURENCJA: współzawodniczenie dwóch albo więcej organizmów tego samego albo różnych gatunków, zajmujących wspólną niszę ekologiczną, o konieczne do życia czynniki (jest to pokarm, przestrzeń życiową, światło), występujące w ograniczonych ilościach. K. może prowadzić do wyparcia jednego z konkurentów albo do tak zwany adaptacji selektywnej, polegającej na niewielkich modyfikacjach wymogów konkurentów, pozwalających na osłabienie współzawodnictwa

Czym jest konkurencja znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Kalus:
Słownik powstaje w miejscu zranienia rośliny wskutek intensywnych podziałów komórek żywych przylegających do rany; obrasta i zasklepia ranę konkurencja co znaczy.
Co znaczy Kininy:
Słownik kininy zwierzęce; peptydy powstające z białek osocza krwi; uczestniczą w skurczach mięśni gładkich; 2) cytokininy, kininy roślinne; biologicznie aktywne peptydy wpływające na przyrost i podział konkurencja krzyżówka.
Co znaczy Krainy Zoogeograficzne:
Słownik państwa zwierzęce konkurencja co to jest.
Co znaczy Kategoria Systematyczna:
Słownik szczebel w hierarchii organizmów żywych, skupiający organizmy sklasyfikowane na podstawie podobieństwa i pokrewieństwa. Reguły klasyfikacji zostały wprowadzone poprzez Linneusza K. w XVIII w. W konkurencja słownik.
Co znaczy Kifoza:
Słownik kręgosłup konkurencja czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: