pantotenowy kwas definicja
Co to jest kwas pantotenowy. Wyjaśnienie witaminy. Co znaczy PANTOTENOWY KWAS definicja.

Czy przydatne?

Co to jest kwas pantotenowy

Co oznacza KWAS PANTOTENOWY: witaminy

Czym jest kwas pantotenowy znaczenie w Słownik biologia K .

Co znaczy Klon:
Słownik ekipa komórek albo osobników o takim samym genotypie, powstała wskutek klonowania. Zob także: kategoria systematyczna kwas pantotenowy co znaczy.
Co znaczy Kora Wtórna:
Słownik położonych na zewnątrz miazgi w łodygach i korzeniach roślin. Złożona jest z łyka i martwicy korkowej; w młodszych częściach roślin może zawierać fragmenty kory pierwotnej. Popularnie nazywana jest kwas pantotenowy krzyżówka.
Co znaczy Komórka Nerwowa:
Słownik funkcjonalna jednostka tkanki nerwowej. Zbudowana z ciała komórki zaopatrzonego w wypustki w formie dendrytów i pojedynczego neurytu (aksonu). W miarę krótkie i rozgałęzione dendryty doprowadzają kwas pantotenowy co to jest.
Co znaczy Kofaktory:
Słownik substancje niebiałkowe współdziałające w reakcjach enzymatycznych i wspomagające własną aktywnością białko; k. są między innymi ekipy prostetyczne, koenzymy (NAD, NADP, koenzym A kwas pantotenowy słownik.
Co znaczy Ksenia:
Słownik rośliny ojcowskiej w tkankach (nasionach) rośliny macierzystej, stanowiących materiał wyjściowy dla pokolenia F1. K. jest efektem bezpośredniego wpływu gamety męskiej, pochodzącej z innej rośliny kwas pantotenowy czym jest.
  • Dodano:
  • Autor: