leukemia definicja
Co to jest leukemia. Wyjaśnienie krwiotwórczych odpowiedzialnych za wytwarzanie leukocytów. U.

Czy przydatne?

Co to jest leukemia

Co oznacza LEUKEMIA: choroba narządów krwiotwórczych odpowiedzialnych za wytwarzanie leukocytów. U chorych na l. występuje nadmierna produkcja leukocytów, które w formie niedojrzałej są uwalniane do krwiobiegu. W szpiku kostnym, wypełnionym błyskawicznie powstającymi leukocytami, ograniczone są możliwości powstawania erytrocytów, co regularnie prowadzi do anemii

Czym jest leukemia znaczenie w Słownik biologia L .

Co znaczy LOP:
Słownik Liga Ochrony Przyrody leukemia.
Co znaczy Leucyna:
Słownik aminokwasy leukemia.
Co znaczy Linneusz Karol:
Słownik doktor, prof. Uniwersytetu w Uppsali. Zwolennik kreacjonizmu. Twórca współczesnego mechanizmu klasyfikacji organizmów, uważany za ojca taksonomii. Wprowadził binominalne (dwuimienne) nazewnictwo leukemia.
Co znaczy Linia Czysta:
Słownik wywodzących się od jednego osobnika, będących efektem powtarzanego poprzez przynajmniej kilka pokoleń samozapłodnienia (samozapylenia). Osobniki należące do tej samej l.cz. charakteryzują się wysokim leukemia.
Co znaczy Lejek Jajowodu:
Słownik jajowodu znajdujący się bezpośrednio za otworem brzusznym jajowodu. U niektórych kręgowców ma kształt lejka. U człowieka każdy lejek obejmuje część jednego z jajników. Ujście lejka nie kontaktuje się leukemia.
  • Dodano:
  • Autor: