chłodnik definicja
Słownik Chłodnik definicja. Czym jest albo innymi dodatkami, zabielany kwaśnym mlekiem, podawany na.

Czy przydatne?

Definicja Chłodnik

Co oznacza CHŁODNIK: 1. barszcz z botwiny lub buraków, z przyprawami, jajami albo innymi dodatkami, zabielany kwaśnym mlekiem, podawany na zimno; 2. chłodzący napój albo trunek; 3. naczynie do ochładzania mleka i odciągania śmietany; 4. specjalista w dziedzinie chłodnictwa; 5. urządzenie do chłodzenia stosowane do skraplania pary, do chłodzenia gorącego gazu w gazowniach, służące także w chłodniach, w urządzeniach klimatyzacyjnych i in; 6. dawniej chłodne, zacienione miejsce, na przykład altana, pergola

Czym jest Chłodnik znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Czop:
Słownik zatyczka, na przykład beczki, kadzi; 2. jakikolwiek element stożkowatego kształtu; 3. stożek ropny w uchyłkach migdałków w trakcie anginy; 4. część przedmiotu, która poprzez włożenie do chłodnik.
Co znaczy Cyrkiel:
Słownik kreślarski i pomiarowy składający się z dwu nóżek połączonych przegubowo, wykorzystywany do kreślenia kół, mierzenia odcinków i tym podobne; 2. dolna krawędź sukienki, płaszcza i tym podobne;;, linia chłodnik.
Co znaczy Cement:
Słownik 1. spoiwo do zapraw budowlanych i betonów, mające postać szarego proszku twardniejącego po rozrobieniu wodą; 2. substancja stosowana w dentystyce do plombowania zębów chłodnik.
Co znaczy Cewka:
Słownik przewód, naczynie przewodzące w kształcie rurki w organizmie ludzkim i zwierzęcym; 3. martwe, wydłużone komórki o zdrewniałych ściankach, przewodzące wodę i soki w roślinach; 4. wielokrotny zwój chłodnik.
Co znaczy Czeczotka:
Słownik łuszczaków, upierzony brunatno, gnieździ się na północy Eurazji i Ameryki, w Polsce pojawia się tylko zimą; 2. drewno brzozy i topoli, rzadziej jaworu i wiązu, o pięknym charakterystycznym usłojeniu chłodnik.
  • Dodano:
  • Autor: