chłodnik definicja
Słownik Chłodnik definicja. Czym jest albo innymi dodatkami, zabielany kwaśnym mlekiem, podawany na.

Czy przydatne?

Definicja Chłodnik

Co oznacza CHŁODNIK: 1. barszcz z botwiny lub buraków, z przyprawami, jajami albo innymi dodatkami, zabielany kwaśnym mlekiem, podawany na zimno; 2. chłodzący napój albo trunek; 3. naczynie do ochładzania mleka i odciągania śmietany; 4. specjalista w dziedzinie chłodnictwa; 5. urządzenie do chłodzenia stosowane do skraplania pary, do chłodzenia gorącego gazu w gazowniach, służące także w chłodniach, w urządzeniach klimatyzacyjnych i in; 6. dawniej chłodne, zacienione miejsce, na przykład altana, pergola

Czym jest Chłodnik znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Ćwik:
Słownik 1. człowiek doświadczony i przebiegły; 2. kogut tuczony, kapłon chłodnik.
Co znaczy Chochla:
Słownik 1. łyżka wazowa; 2. żerdź wykorzystywana do przeciągania sieci pod lodem od jednej przerębli do drugiej chłodnik.
Co znaczy Cukrzyk:
Słownik 1. człowiek chory na cukrzycę; 2. rodzina ptaków o upierzeniu nadzwyczajnie barwnym, żywiących się owadami i nektarem kwiatów chłodnik.
Co znaczy Całusek:
Słownik 1. pocałunek; 2. mały okrągły pierniczek; 3. damskie rękawiczki z otworkiem na zewnętrznej stronie dłoni chłodnik.
Co znaczy Cyngiel:
Słownik 1. ryba cierniopłetwa z rzędu okoniokształtnych, o ciele wydłużonym, wrzecionowatym, spotykana w rzekach zlewiska czarnomorskiego; 2. języczek spustowy w ręcznej broni palnej chłodnik.
  • Dodano:
  • Autor: