chwast definicja
Słownik CHWAST definicja. Czym jest pęczek nici, piór, włosia stanowiący ozdobę. Co oznacza Chwast.

Czy przydatne?

Definicja Chwast

Co oznacza CHWAST: 1. roślina niepożądana, rosnąca dziko wśród upraw; 2. pęczek nici, piór, włosia stanowiący ozdobę

Czym jest Chwast znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Ciągarka:
Słownik do wytwarzania prętów, drutów albo rur metalowych poprzez ciągnienie na zimno; 2. maszyna włókiennicza do wyrównywania wyczesanej wełny; 3. przyrząd do usuwania przedmiotów obudowy w likwidowanych chwast co to jest.
Co znaczy Czeczotka:
Słownik łuszczaków, upierzony brunatno, gnieździ się na północy Eurazji i Ameryki, w Polsce pojawia się tylko zimą; 2. drewno brzozy i topoli, rzadziej jaworu i wiązu, o pięknym charakterystycznym usłojeniu chwast definicja.
Co znaczy Cezura:
Słownik rozgraniczający, przełomowy w dziejach ludzkości, narodu, w historii kultury, edukacji, literatury; 2. pauza rytmiczna, najczęściej zgodna z przerwą logiczną, przypadająca po określonej liczbie chwast co znaczy.
Co znaczy Cedzak:
Słownik 1. naczynie kuchenne o dziurkowanym dnie, wykorzystywane do odcedzania, durszlak; 2. workowata sieć rybacka ustawiana w rzece, z wlotem skierowanym pod prąd, w którą łowi się ryby płynące z prądem chwast słownik.
Co znaczy Ceduła:
Słownik każdego dnia urzędowy lista kursów walut, dewiz i papierów procentowych albo cen towarów będących obiektem transakcji giełdowych; 2. lista przesyłek, towarów i tym podobne przyjętych do przewozu chwast znaczenie.
  • Dodano:
  • Autor: