czeczotka definicja
Słownik Czeczotka definicja. Czym jest się na północy Eurazji i Ameryki, w Polsce pojawia się tylko.

Czy przydatne?

Definicja Czeczotka

Co oznacza CZECZOTKA: 1. ptak z rodz. łuszczaków, upierzony brunatno, gnieździ się na północy Eurazji i Ameryki, w Polsce pojawia się tylko zimą; 2. drewno brzozy i topoli, rzadziej jaworu i wiązu, o pięknym charakterystycznym usłojeniu, spowodowanym poprzez splątany układ włókien przy skupieniu pączków śpiących

Czym jest Czeczotka znaczenie w Słownik wyrazy C .

Co znaczy Cenzor:
Słownik 2. w starożytnym Rzymie jeden z dwóch urzędników wybierany na 5 lat, zarządzający majątkami państwowymi, przeprowadzający lista ludności, ustalający skład senatu i sprawujący kontrolę nad czeczotka.
Co znaczy Cementacja:
Słownik wiązanie, zalewanie cementem; cementowanie; 2. przemiana luźnych, sypkich osadów skalnych w skałę zwięzłą wskutek wypełnienia i spojenia wolnych przestrzeni pomiędzy ziarnami osadu poprzez spoiwo czeczotka.
Co znaczy Celownik:
Słownik w deklinacji polskiej, pełniący funkcję dopełnienia dalszego, oznaczający osobę albo rzecz, do której skierowana jest jakaś czynność, odpowiadający na pytanie: komu, czemu?; 2. przyrząd czeczotka.
Co znaczy Chwast:
Słownik 1. roślina niepożądana, rosnąca dziko wśród upraw; 2. pęczek nici, piór, włosia stanowiący ozdobę czeczotka.
Co znaczy Ciągarka:
Słownik do wytwarzania prętów, drutów albo rur metalowych poprzez ciągnienie na zimno; 2. maszyna włókiennicza do wyrównywania wyczesanej wełny; 3. przyrząd do usuwania przedmiotów obudowy w likwidowanych czeczotka.
  • Dodano:
  • Autor: